Перейти на мобільну версію сайту


20.05.2016

УСІ БОЯТЬСЯ КОНКУРЕНЦІЇ

Хто постійно колотить на ринку, незрозуміло. Цього разу підприємці обурилися проти ярмарку, який діє на Соборній під гаслом «Схід-Захід разом», і 17 травня заповнили сесійну залу з вимогою не давати дозволів на центральній вулиці міста влаштовувати такі акції. 

Людям не подобається те, що їм перебивають торгівлю чужаки. З одного боку, ніби вони праві, але як же здорова конкуренція? Крім того, за словами підприємців, гості не привезли промислові товари власного виробництва, тож вони такі ж продавці чужого, тобто перекупщики. Якщо місто хоче приймати такі ярмарки, то це має бути не на Соборній і біля ринку, а можливо, на мікрорайоні Жовтневому чи Першотравневому. Директор ринку Сергій Чернявський вважає, що ярмарки можна розміщувати й на критому ринку.

Тож кому потрібна була ця піар-акція? Наше місто досить демократичне, і всі питання з владою легко вирішити. Про те, коли й де діятиме ярмарок, щодня впродовж місяця гучномовець повідомляв кам'янчан, то за цей час можна було це питання узгодити, а не влаштовувати шоу.

Ще кілька підприємців ринку вимагали письмового повідомлення їм, бо гучномовець не до вподоби. Також були закиди від підприємців до міського голови, який обіцяв їм проводити подібні зустрічі щомісяця. На що Михайло Сімашкевич зауважив: «Я відкритий для всіх і щодня. Якщо є якісь питання, ми можемо їх вирішити за круглим столом».

- Сьогодні 100-тисячне місто має право вибору, і якщо товар у когось дорожчий і не дуже якісний, його ніхто брати не буде, - каже директор департаменту економіки міста Майя Гурська.

Теги: ринок, підприємці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.