Перейти на мобільну версію сайту


27.11.2015

«УКРАЇНСЬКИЙ КРИСТАЛ» ТРИМАЄ ЦІНИ, ПОКИ ЩО...

Кам’янчанам варто готуватися до здорожчання хліба.

На зростання цін вплине підвищення цін на зерно, борошно, цукор, олію та пальне. За словами фахівців Всеукраїнської асоціації пекарів, підвищення цін на хлібобулочну продукцію відбудеться до кінця листопада на 10-15%. Ціни на хліб піднімуться в зв'язку зі здорожчанням складових хліба.

По коментар ми звернулися до директора ТОВ «Український кристал» Володимира Юр’єва.

- Якраз нині відбувається те, про що я говорив раніше, - ринок сировини починає коливатися, - каже Володимир Васильович. - Борошно вже на гривню підвищилося. Якщо порівняти з попередніми роками, це відбувається дещо зарано, адже до кінця року зазвичай ціна трималася. На жаль, цьогорічні прогнози будуть невтішними. Проте, як я й обіцяв кам’янчанам, «Український кристал» зробив стратегічний запас борошна й на чотири наступних місяці ми забезпечили виробництво. Але ціна зростає не лише на борошно, а й на цукор (понад 40%), яйця (30%), також на хлібінші інгредієнти. Стримати ціни ми зможемо приблизно до Нового року, далі це буде нереально.

«Український кристал» зі свого боку продовжує задекларовані раніше проекти. Зокрема три новинки щомісяця запускаються у виробництво.
Ближче до середини грудня стартує проект «Кафетерій» (на зупинці біля магазину «Лариса», що на Пушкінській). Там можна буде посмакувати великим асортиментом тортів та тістечок, гарячих напоїв. А вже після Нового року плануємо завершити більш масштабний проект «Майстерня солодощів» у центрі міста. Приміщення ми орендували в «Укрпошти», але для реалізації такого великого проекту потрібен час.

У людей буде можливість скуштувати шматочок торта, подивитися як його роблять і потім замовити на якесь сімейне свято чи взяти із собою в гості.

«Український кристал» уже має пропозиції від обласного центру. Їх зацікавив наш проект «Магазин біля дому». Мова йде про торгівельні точки на зупинках, де продаються хлібобулочні продукти від виробника. Вже кілька товаровиробників намагалися впровадити схожу модель, але чомусь у них нічого не вийшло. У нас свій секрет розвитку мережі. Та поки ми не завершимо проект у Кам’янці, в інші міста не будемо рухатися.

- Володимире Васильовичу, навесні міський голова декларував наміри влади створити для міста стратегічний запас зерна. Чи зроблено це?

- Це зробив «Український кристал», бо місто не мало для цього вільних коштів. Крім того, бюрократична система теж зіграла величезну роль. Цим питанням займалися фахівці, але, як виявилося, це слід було проводити через обласний центр, через угоди, фонди, які потрібно було створювати з нуля. Я сам вирішив зробити запас борошна, наскільки це було можливим.

- Про що Ви мрієте?

- Здивуєтеся, але хочу, щоб місто мало перелік усіх без винятку товаровиробників. Чому? Підприємство «Український кристал» закуповувало упаковку в іншій області, але випадково я дізнаюся, що таку ж тару виробляють у нашому місті, й підприємці не мають ринку збуту. Наша вигода, що ми не переплачуємо, місто отримує податки, але їх обмаль, бо підприємець має малу реалізацію свого виробу. Тобто варто в Кам’янці мати планове господарство, яке може забезпечувати всі ланки виробництва. Колись була така програма «Купуй кам’янецьке». Отже слід усім виробникам сісти за стіл перемовин і створювати замкнутий цикл виробництва, щоб місто не втрачало податки.

Нам потрібно виходити на інший рівень господарської діяльності, вчитися правильно продавати і розвивати маркетингову мережу. Тож місто має створити реєстр усіх підприємств від малих до великих. Вважаю, спільними зусиллями кожного кам’янчанина можна досягти позитивного результату.

Теги: Володимир Юр’єв, ТОВ "Український кристал"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.