Перейти на мобільну версію сайту


09.08.2013

У СУПРУНЬКІВЦЯХ ПОБИЛИ ЗНІМАЛЬНУ ГРУПУ З ICTV

Після виходу в нашій газеті (за 26 липня 2013 р. №30) статті «Я бабку не віддам, не віддам!», у якій розповідалося про Супруньковецького сільського голову Ігоря Петрованчука, який, на наше переконання, не маючи на те законного права, прописав до себе інваліда дитинства, одиноку Віру Власову, до села виїхала знімальна група програми «Надзвичайні новини» з каналу ICTV. Як наслідок, співробітникам програми пошкодили знімальну апаратуру, а журналіста та оператора намагалися побити. Такий прикрий інцидент з нашими колегами стався, коли сільський голова завітав з ними до соцпрацівника.
Переляканий чоловік соціального працівника вирішив, що його дружину приїхали знімати з роботи, тому й почав махати кулаками. Про факт нападу було повідомлено в міліцію. Правоохоронці одразу ж виїхали на місце події і констатували факт пошкодження апаратури, фізичного насилля над супрунь.jpgжурналістами та перешкоджання журналістській діяльності.
Сільський голова після спілкування з соцпрацівником пообіцяв журналістам ще раз зустрітися в його помешканні, проте, як то кажуть, обіцянка-цяцянка...
Наступного дня відбулася сесія сільської ради. За словами депутатів сільради, засідання розпочалася із з’ясовування стосунків між сільським головою та соцпрацівником. Завдяки «теплій та дружній» розмові присутні дізнались дуже багато цікавого про роботу влади.
Окремим питання на сесії було винесено розгляд ситуації навколо подій, пов’язаних із Вірою Власовою.
Орган місцевого самоврядування вирішив поставити питання перед відповідними службами РДА про забезпечення заходів щодо подальшої долі пані Віри, а також створити комісію, яка би вивчила теперішні умови її проживання та, щоб Віру Власову нарешті «укорінили»... Депутати не підтримали пропозицію оформити жінку в Будинок для престарілих, де би вона отримувала належний догляд та медичну допомогу, натомість запропонували, щоб пенсіонеркою опікувалися далекі родичі. Ситуація навколо останніх виглядає більш, ніж дивною. Ніхто не запитав, а чи хоче цього сама пані Віра? Людину з корінням вирвали із власної домівки, бо хтось так захотів, і тепер намагаються вирішувати за неї, де і як їй далі жити. Напевно, з глухонімою жінкою, яка не знає мови жестів, перш за все, мав би поспілкуватися фахівець-мімолог, який розуміє таких людей по міміці обличчя. Однак чомусь про консультацію такого спеціаліста мова взагалі не йде. Кому вигідно, щоб Віра Власова й далі мовчала?..

P.S. Цього тижня комісія на чолі із першим заступником голови РДА Ніною Фабіянською у складі начальника управління соціальної політики РДА Петра Середи, депутата райради від цього округу Олександра Федика побували в Супрунківцях аби детально вивчити ситуацію із Вірою Власовою.
Як нам зазначила перший заступник голови РДА, сьогодні село і справді розділено на два табори. Одні мешканці підтримують сільського голову, інші - критикують такий вчинок, підзрючи, що ця опіка не лише прояв благодійності.
Побачивши жінку та умови, в яких проживає пані Віра, Ніна Францівна залишилася задоволеною. Також добре про утримання сільським головою 79-річної жінки висловлюються і сусіди.
Зрештою, сільський голова пообіцяв першому заступнику голови РДА, що найближчими днями опіку над Вірою Власовою оформить офіційно. При цьому опікун (він або дружина) звільниться з роботи і буде постійно доглядати за жінкою.

Теги: с.Супрунківці, Віра Власова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.