Перейти на мобільну версію сайту


05.12.2014

У РАЙОНІ ШУКАЛИ КРАЙНІХ

Завжди спокійний Кам’янец-Подільський район «розрухало» спільне засідання за участі влади, аграріїв, волонтерів та журналістів, що відбулося 2 грудня.

Тижднем раніше в пресі з’явилася інформація від заступника голови райдержадміністрації агро.JPGАнатолія Кріля про те, що нібито волонтерам у районі допомагають лише 4 агроформування. Решту підприємців цієї галузі такий факт неймовірно обурив, тож ініційоване зібрання мало на меті розставити усі крапки над «ї».

На початку засідання слово мав голова Асоціації сільгоспвиробників району Анатолій Зелениця, який повідомив, що з часу проведення антитерористичної операції в країні аграрії району надали адресної допомоги сім’ям загиблих та постраждалим у результаті АТО та перерахували на рахунки різних фондів, у тому числі на Хмельницький шпиталь, близько 1 млн 200 тис. грн. Сума доволі значна, якщо порівнювати, що за увесь цей час силами населення району та волонтерами було зібрано близько 600 тис. грн.

- Чому керівництво району не спілкується з сільгоспвиробниками й не цікавиться їхньою думкою? - резонно запитав Анатолій Володимирович. - Хіба ми хоч раз відмовлялися комусь допомогти? Кожен у міру сил допомагає чим може. І це ми не говоримо про допомогу тим людям, які безпосередньо до нас зверталися.

Про те, що у волонтерів немає нарікань на аграріїв, засвідчили й координатори волонтерського руху в районі Валерій Шкуренков та Ніна Скавренюк.

- До нас звертаються звідусіль, - каже Валерій Сергійович. - Інколи телефони червоні, адже звонять хлопці з передової, яким потрібні чи взуття, чи одяг. Зрозумійте правильно, це не разова допомога, це необхідність, за якою стоїть людське життя. І сьогодні ми або об’єднуємось заради спільної справи, або зізнаємося, що нічого не можемо зробити для своїх земляків.

- Наразі створено благодійний фонд, маємо рахунок, на який надходять кошти від благодійників, - додає Ніна Дмитрівна. - Таким чином ми можемо оперативно надати допомогу нашим хлопцям.
Заперечень з приводу необхідності надавати допомогу в сільгоспвиробників не виникало. Що й казати, за цей час не один допоміг спорядити добровольця на передову. Обурювало інше, що влада вирішила звалити на аграріїв увесь тягар проблем у районі.

- У нас один із найбільших районів у країні, - обурювався підприємець Олександр Гінзеровський. - Район аграрний, а нова влада навіть не спромоглася поцікавитись, як живеться аграріям у цьому районі. Немає нормальних відносин між владою і підприємцями. Якщо нас не поважають, то хіба ми будемо поважати цю владу? Як можна було «забракувати» й не дати нагороду почесному аграрію, який все життя пропрацював біля землі? Хіба це повага?

Чимало докорів лунало на адресу новопризначеного першого заступника голови РДА Анатолія Кріля, після слів якого й почався цей скандал. Проте Анатолій Тихонович вирішив, так би мовити, вмити руки, запевнивши, що це журналісти на свій розсуд перекрутили його виступ, чим остаточно довів свою неспроможність відповідати за власні слова.

- Це добре, що кожна зі сторін висловилась і спільними зусиллями нам вдалося викрити цей чиряк, - резюмував голова райради Микола Жоган. - Тепер маємо працювати та знаходити порозуміння.

Чи знайдуть спільну мову аграрії району та новопризначена влада, невідомо. Так саме, невідомо, якою завтра буде влада. Боролися за зміни, очищення й порядність... Тож де вони?

Теги: агроформування, допомога АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.