Перейти на мобільну версію сайту


18.09.2015

ТРЕБА БИТИ ПО КИШЕНІ

Скільки не говори, що сміття та листя спалювати не можна, скільки не створюй інспекцій, а толку мало. Люди, особливо мешканці приватного сектору, як палили, так і палять. І причина цьому - елементарна безграмотність і байдужість.

Щороку з початком осіннього листопаду перед працівниками установ, організацій та мешканцями приватних будинків постає проблема збору та вивезення опалого листя зі своїх територій.

З метою забезпечення ефективної роботи з його збору на території міста, вивезення на полігон твердих побутових відходів виконавчий комітет прийняв рішення від 3 вересня № 959 «Про організацію збору та вивезення опалого листя», відповідно до якого КП «Спецкомунтранс» із 7 вересня до 5 грудня має забезпечити безоплатне приймання листя на полігон ТПВ від підприємств, установ, організацій та мешканців міста. Керівники житлово-комунальних підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, та жителі міста до 5 грудня повинні забезпечити оперативний збір та вивезення на полігон опалого листя із закріплених прибудинкових та прилеглих територій.
А взагалі-то якщо люди не розуміють яку шкоду несе спалювання листя і вперто не хочуть дотримуватися правил потрібно аби міська влада створила комунальне підприємство, або команду швидкого реагування, забезпечила його пожежною машиною і щойно хто запалив сміття чи листя негайно команда виїздить і відразу штрафує на кругленьку суму. Тоді, впевнена, бюджет буде наповнений і кам’янчани перестануть шкодити екології.

Теги: спалювання листя, штрафи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.