Перейти на мобільну версію сайту


20.12.2013

ТЕРПЕЦЬ УВІРВАВСЯ. МОЖЕМО ПОТОНУТИ В СМІТТІ...

Минулої п’ятниці увірвався терпець працівникам комунального підприємства «Комбінат благоустрою», і вони вийшли на страйк. Як з’ясувалося, заробітну плату люди не отримують вже три місяці.
Саме вони вдень і вночі, в дощ, мороз і спеку роблять наше місто чистим, привабливим та затишним. Але ж скільки можна це робити, якщо зарплати не платять, а робота - єдине джерело існування?
Отже, щоб на «комбінатівців» звернули увагу, вони вийшли на роботу і блокували заїзд та виїзд із підприємства. На жаль, міська влада знає про страйк, але вдіяти нічого не може, адже гроші на погашення зарплати зависли у казначействі. Цілком ймовірно, що напередодні Нового року працівники комунального підприємства порозбігаються в пошуках заробітку, і місто не буде кому страйк (2).JPGприбирати.
Людей зрозуміти можна: їм потрібно годувати сім’ї, сплачувати кредити. Натомість ситуація вимагає від них стати рабами й жебраками.
... До майстра дільниці підходить молодий чоловік: «Може, дасте мені хоча би 50 гривень, бо в хаті ні краплини олії, ні картоплини не залишилося...». До слова, в цього чоловіка на руках дитина-інвалід.
У майстра на очах з’явилися сльози. Чим допомогти бідоласі? Діставши з гаманця власну заначку, віддала останнє. Щасливий чоловік, щиро дякувавши, обіцяв повернути гроші...
Виникає запитання, чому людина, заробивши гроші важкою працею, повинна ходити з простягнутою рукою і жебракувати?
За станом на 13 грудня КП «Комбінат благоустрою» заборгувало своїм працвникам 501 тис 255 грн.
Після наради з приводу заборгованості із заробітної плати на підприємство приїхав заступник міського голови Сергій Бабій. Він виступив перед страйкарями, намагаючись їх заспокоїти та пояснити ситуацію. Люди готові працювати, та на яких умовах? Сергій Віталійович пообіцяв найближчим часом знайти вихід та вирішити цю проблему.
Як нам стало відомо, вчора міський голова разом зі своїми заступниками мали зустріч із колективом комунального підприємства. Посадавці знайшли вихід, як не залишити працівників перед новорічними святами без грошей. Їм оформили кредитні картки. Також днями підприємство отримає пальне, на якому комунальні автомобілі працюватимуть упродовж місяця.

Теги: КП "Спецкомунтранс"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.