Перейти на мобільну версію сайту


03.11.2017

ТАКИ ЗАМУРУВАЛИ

григоренкоДо редакції «КлюЧа» надійшов лист від кам’янчанина Олега Григоренка, в якому чоловік від імені мешканців будинку №42, що на вул.Героїв Небесної сотні, скаржиться на свавілля супермаркету на Черемушках.

«Ось такий вигляд (на фото) маємо із вікна свого помешкання, будинку 42, що на вул.Героїв Небесної сотні, – зазначає наш читач. – Вікна у квартирі починаються з підлоги, тож із цього рівня і до кінця вікна мені в поле зору не має потрапляти жоден сторонній предмет. А тим паче громіздка рекламна вивіска, яку розпочав встановлювати супермаркет. Ця конструкція має закрити майже половину вікна. Замуровують десять квартир. Такі дії поза межами чинного законодавства. Примушують жити, як кроти в норах, майже як у в’язниці! Хто дає дозвіл на це ремонтно-будівельне свавілля?!

На сьогоднішній день, через тиждень після звернення на «гарячу лінію» міськвиконкому, до муніципальної поліції та перемовин із «прорабами» цього неподобства, маємо ось таку картинку з вікна. Хочемо відстояти своє право на клаптик неба із вікна однокімнатної квартири. Щиро вдячні!»

григоренкоЯк з’ясувалося, товариство «АТБ», викупивши приміщення, проводить його реконструкцію відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації. Між І та ІІ поверхами будинку, в якому розміщений магазин, передбачений козирок. 

Хоч генпідрядник пообіцяв чиновникам зменшити висоту панелі, щоб вона не заважала людям, але досі нічого не зробив, навпаки, й далі продовжує «замуровувати» чужі балкони. Невже мешканці 10 квартир 2-го поверху залишаться сам на сам із таким свавіллям? Чи, можливо, підрядник дає обіцянки в присутності чиновників, а як тільки ті зникають з поля зору, знову береться за свою справу?

Сподіваємося, що міська влада відреагує належним чином і захищатиме право жителів громади на безпечне життя.


Теги: нам пишуть

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.