Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2018

ТАК І ГОСПОДАРЮЄМО, АБО МОЯ ХАТА СКРАЮ

фотофактДобре, що вже відступили люті морози, але лише вони вчергове показали, як переймаються енергозбереженням у медицині нашого міста. Мова йде про амбулаторію сімейної медицини на вул.Тімірязєва, 38. Скільки тамтешній завідувач не звертався до будівельника та керівників охорони здоров’я, ніхто не може вирішити, як утеплити приміщення, щоб в ньому не промерзали вікна. 

Усі головні лікарі центру ПСМД, а їх було троє, вперто проблему не хочуть бачити, або це їм не вигідно. Їм байдуже, що хворі люди мусять роздягатися при температурі повітря в 11 градусів, або можливо, в такий спосіб хочуть їх загартовувати. Проте ще залишився рік, щоб свою халатну роботу усунув будівельник, який непрофесійно її провів і використав неякісні матеріали. Але для цього, знову ж таки, потрібна воля керівника цієї структури, аби звернутися до суду і усунути проблему. Або ж заміна неякісних вікон має лягти на плечі міського бюджету.

фотофакт-1Також у керівництва БУ «Центр ПМСД» не можуть дійти руки до того, щоб усунути наслідки минулорічного буревію, який побив на амбулаторії козирок та зірвав піддашшя, хоча вже відзвітували за проведену роботу.


Теги: фотофакт

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.