Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2012

СУСПІЛЬНА ДУМКА ОДНОГО ПІД’ЇЗДУ – СУСПІЛЬНА ДУМКА ВСЬОГО МІСТА?

«Редакції газети «Ключ».
10.08.2012 року в №28 у рубриці «Життя й гаманець» вашої газети було розміщено матеріал «А Ви отримали «листи щастя»? Якщо ні, то ви досі неодомофонені», присвячений темі домофонів у багатоквартирних житлових будинках.
Зважаючи, що питання житлово-комунального господарства відносяться до компетенції департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури міської ради, пам’ятаючи минулорічну епопею з питання «супротиву» мешканців житлових будинків щодо влаштування енергозберігаючих дверей з системою домофон та однозначною позицією міського голови Михайла Сімашкевича та заступника міського голови Сергія Бабія із встановлення дверей із домофонами лише за згодою мешканців, - дана публікація викликала бажання з’ясувати: хто ж «підігріває» це питання і чи воно взагалі існує.
Не буду робити рецензію кожного абзацу, але зазначу, що факти, викладені в статті, не відповідають дійсності.
Слід зауважити, що на території міста встановленням домофонів займається не тільки ДП «КС Домофон-Хмельницький», а і ПП «Сучасний захист», господарська діяльність яких не залежить від міської влади.
Встановлення домофонів приватними фірмами відбувається за зверненням мешканців та після проведення зборів мешканців будинку (під’їзду) і складання протоколу щодо прийнятого рішення або шляхом надання письмової згоди на його КС "Домофон"встановлення. Оплата за надані послуги з обслуговування домофонів здійснюється мешканцями самостійно. Але, читаючи абзац «Спантеличені мешканці, особливо пенсіонери, побачивши папірці з написом «БОРГ», кинулися до банку, щоб якомога швидше сплатити вказану суму. Проте, були й такі котрих насторожив вигляд розрахункової книжки... Представники саме цієї другої групи звернулися до нашої редакції з проханням з’ясувати, чи їм потрібно платити чи ні.», виникають одразу запитання: «Чому в редакцію? Вона, що виставляла рахунки мешканцям?»
Для перевірки фактів, викладених у статті «А Ви отримали «листи щастя?..»»..., департамент житлової політики, доріг та інфраструктури провів дослідження суспільної думки стосовно влаштування енергозберігаючих дверей з системою домофон серед мешканців 1-го під’їзду житлового будинку на вул.Шевченка, 4.
Ранком, 14 серпня, були опитані мешканці квартир, які були на той час удома. Вони були представниками різних вікових груп.
Так, зокрема, мешканка квартири №32 Стригульська Л.С. (літня людина) сказала, що їй все одно, стосовно того, стоїть домофон чи ні. Мешканці квартир №27 (власник Самборський В.П.) – молода сім’я - висловилася, що тільки «за» влаштування системи домофону в під’їзді. За влаштування домофону і мешканці квартири №9 (пенсіонери) (власник Чуріков В.М.), які спростовують інформацію, що повідомлення на оплату абонплати приходять незаповненими.
Жоден із співрозмовників не висловив обурення чи незадоволення щодо сплати абонентської плати та незадовільної роботи домофонів. Отримавши таку інформацію від реальних мешканців, захотіли поспілкуватися з автором статті. Працівник житлового відділу департаменту в телефонному режимі спілкувався з автором статті Русланою Мельник, зокрема для того, щоб з’ясувати обставини справи. На його запитання, яка саме група мешканців звернулась до редакції, кореспондент не сказала, не назвала жодного прізвища дописувачів, проте відповіла, що сама безпосередньо проживає у цьому будинку.
По великому рахунку стаття, яка займає майже сторінку у виданні «Ключ», складається на 1/3 з фото, на 1/3 коментаря адвоката. Єдиною метою публікації є заклик до ігнорування оплати різного роду послуг і спричинення розколу серед мешканців, які мають інші погляди, ніж автор статті.
На наше переконання, засоби масової інформації мають аргументовано доводити інформацію, яка була б правдивою та корисною для читачів міста, закликала до дискусії, а не провокаційною з метою «підняття» власного рейтингу.

Сергій СЕРЕДЮК, директор департаменту житлової
політики, доріг та інфраструктури

P.S. Редакція газети "КлюЧ" залишає за собою право й надалі розслідувати справу стосовно законності встановлення домофонів у багатоквартирних будинках та стягнення абонплати за користування ними.

Теги: встановлення домофонів, домофонізація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.