Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2013

СУДДІ ПОЖАЛІЛИ ВБИВЦЮ ПАВЛА ТЕПЛЮКА, А МАМІ ПОВЕРНУЛИ ФУТБОЛКУ

16 жовтня завершено суд на вбивцею неповнолітнього кам’янчанина Павла Теплюка. Судді знайшли для вбивці полегшувальні обставини й присудили йому 15 років тюремного ув’язнення.
Постійно перебуваючи на судових засіданнях і слухаючи розповіді очевидців трагедії, ніхто й припустити не міг, що в цій справі можна знайти полегшувальну обставину й так цинічно плюнути всьому місту в обличчя!

Не зважаючи на те, що прокурор і потерпіла сторона вимагала вбивці довічного, суддя спокійнесенько зачив пом’ягшувальний вирок і те, що горем вбитій матері будуть повернуті футболка, шорти, кросівки = все, що залишилося від її сина.

ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА!
Такими словами закінчилася судова справа.
= Відтепер у Кам’янці страшно жити, = говорить дідусь вбитого хлопчика. = І в цьому винні судді в особі Драча, Воєвідка та Бориславського. Це вони виправдали жорстоке вбивство та присудили жорстокому вбивці 15 років ув’язнення, але сидіти йому залишилося ще 13. У мене до них питання: фотография(6).JPG«Невже вони не мають власних дітей, совісті та честі? Де шукати в цьому світі справедливість? Як тепер спокійно жити свідкам у справі, журналістам, які висвітлювали перебіг судових засідань, прокурору та адвокату?» Адже цей хижий звір-убивця в присутності колегії суддів погрожував кам’янчанам, обіцяв, що кожного, хто був у суді, він запам’ятав, а його родичі сфотографували. Останні після завершення судового засідання кинули кам’янчанам репліку: «Живіть, поки він сидить!». Нам що самим створювати месницькі загони? Чи діяти, як у фільмі «Ворошиловский стрілок»?».
Де те правосуддя, про яке нам показують по телевізору. Цей вирок = ще один доказ, що відтепер ніхто з кам’янчан ніколи й ніде не буде свідчити, адже суд до уваги свідчень людей не бере, а використовує їх на чиюсь користь, а потім вони можуть стати жертвами!

ДЕБАТИ ТА ОСТАННЄ СЛОВО
11 жовтня під час дебатів прокурор Валентин Чорноморець у своїй промові вказав безперечні факти, які свідчать про вбивство юнака саме підсудним і попросив йому довічного ув’язнення, а от підсудний та його адвокат виявилися не готовими до дебатів. Колегія суддів дала можливість за кілька днів підготуватися й у понеділок продовжити дебати. Так і сталося. У своїй промові підсудний заперечував, що це він вбив хлопчину, і звинувачував усіх, кого тільки можна, в IMG_4994 - копия.JPGупередженому ставленні до нього = кам’янецького робінгуда, який стояв на захисті простих кам’янчан, єдиний боровся з корупцією і злочинністю в місті. Після кількагодинної перерви підсудному дали останнє слово, яке він промовляв аж 4 години! І знову ж у вбивстві Павла він звинувачував усіх, хто свого часу зустрічався на його шляху, з ким працював і пересікався. Це були правоохоронці, влада, депутати, навіть мама вбитого Павла. Він плутався в датах, змішував події. Добряче перепало на горіхи й журналістам, які майже півтора року висвітлювали  перебіг судових засідань. А коли закінчилися слова, підсудний брав у руки Коран і читав, потім перейшов до читання Кримінально-процесуального кодексу. Обвинувачуваний у вбивстві знову й знову висував свої версії вбивства, смакуючи розповіді і реакцію мами на жорстокі картинки з останніх хвилин життя Павла.
Він знущався над суддями, які за законом не мали права перебивати його промови.

ВИРОК КАМ’ЯНЧАНАМ, А НЕ ВБИВЦІ
16 жовтня колегія суддів після 15.00 вийшла з нарадчої кімнати з вироком у руках. До останніх хвилин родичі, близькі, товариші й пересічні кам’янчани, які увесь цей час підтримували горем вбиту маму Оксану Теплюк, сподівалися, що вбивця отримає довічне ув’язнення. Але після того, коли суддя Драч почав читати, що пом’якшує дії вбивці, відразу стало зрозуміло = довічного не буде. Суддя повідомив присутнім, що провина Сергія Макоцея в умисному вбивстві доведена, і що він навмисне позбавив Павла Теплюка життя. Усі експертизи теж підтвердили його причетність до смерті хлопця. На момент вбивства Макоцей був осудним і не перебував в емоційному стані. Але судді вирішили, що вбивство сталося з хуліганських мотивів з особливою жорстокістю. На їхню думку, вбивця не мучив свою жертву і не знущався над нею.
Мене підтримають кам’янчани у висновку, що нині не можна покладатися ні на кого, крім себе. Не даремний вислів: «Закон як дишло, куди повернув, так і вийшло». Напевне, більшої несправедливості, як у наших судах не знайдете ніде. Отже, жорстокий вбивця, відповідно до ст.263 ч.1 ККУ, отримав 15 років позбавлення волі. Два роки судівових засідань йому теж зарахували за термін перебування. Тепер Макоцею потрібно гарно і смиренно поводитися на зоні, а там дивись = і потрапить під амністію. От тоді й начувайся Кам’янець! Кого = ножичком, кого = кулею, а кого = у колодязь.
... Страшно жити, страшно ходити вулицями. Страшно, що завтра твій сусід запросто зможе тебе позбавити життя і йому за це пальчиком пригрозять, а потім цього вбивцю годуватимуть та утримуватимуть за твої ж гроші.
І ще, такий вирок = це яскравий доказ того, що людське життя в нас нічого не вартує...

Теги: суд над Макоцеєм, Павло Теплюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.