Перейти на мобільну версію сайту


15.03.2013

СТАТЕВЕ ВИХОВАННЯ ПОТРІБНЕ З ДИТСАДКА

Саме такої думки дотримується більшість людей, котра взяла участь в опитуванні.
Тема гендерної політики, ювенальної юстиції та статевого виховання дітей останнім часом не лише набула широкого розголосу, а й почала створювати соціальну напругу в суспільстві. Думки з цього приводу дійшли до діаметрально протилежних. Отож, ми вирішили провести опитування та дізнатися думку наших читачів.

Як показали результати опитування, 99% опитаних ставляться позитивно до статевого виховання дітей. Переважна більшість респондентів вважає, що таким вихованням мають займатися кваліфіковані спеціалісти - для одних це вихователі дитячих садків, для інших - вчителі шкіл. 63% опитаних вважаю, що статеве виховання потрібно впроваджувати з дитсадка, а 24% - кажуть, що з школи. 13% респондентів перекладають тягар статевого виховання на плечі батьків. Цікаво, що жоден з опитаних не хотів, аби цією проблемою займалася вулиця.
На думку більшості, із 6 років потрібно розповідати дитині про статеве життя. Цю тезу підтвердили 93% респондентів. На другій сходинці з величезним розривом опинилася думка, що розповідати дитині про статеве життя потрібно з 12 років.
І лише один відсоток тих, хто взяв участь в опитуванні, волів би починати розповідати дітям про статеве життя з 16 років.
На питання дитини, звідки вона взялася, майже абсолютна більшість зробила вибір на відповіді «з маминого животика». Сьогодні мало хто уникає цієї теми та придумує байки на кшталт «тебе знайшли в капусті, приніс лелека тощо».

Теги: статеве виховання

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.