Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2017

СТАРУ УШИЦЮ НЕ ЧУЮТЬ, ЧИ НЕ ХОЧУТЬ ЧУТИ?

ушицяНа адресу керівництва району жителі селища Стара Ушиця надіслали звернення. 

У ньому, зокрема, йдеться: «Шановні районні керівники, звертаються до вас мешканці смт Стара Ушиця. Ми змушені просити у вас допомоги. Після останніх виборів, на яких більшість проголосувала за молодого, преспективного чоловіка Котульського Андрія Петровича, ситуація в селі значно погіршилася. Новообраним селищним головою було обіцяно освітлення вулиць, ремонт водопроводу, дитячий майданчик та зона відпочинку в центрі селища, сонячні батереї за селом, нові дороги, організація роботи місцевих кладовищ... На даний момент нічого з обіцяного не зроблено, навіть зумів розвалити те, що йому залишилось від попередників - не працює місцевий базарчик, не зроблений ремонт у дитячому садочку, освітлення вулиць так і не з’явилось, сміття не вивозять по 2-3 тижні від п’ятиповерхівок, навколо села сміття накопичується в зеленій зоні, тому що не організований його вивіз від приватних будинків... Селищний голова розвалив роботу КП «Добробут», зробивши рейдерське захоплення зі своїми поплічниками приміщення з вилученням печатки... Натомість, керувати цією установою назначив своїх друзів без освіти, без досвіду роботи, тому в нас і не вивозиться сміття, вода подається до обіду, заплатити за комунальні послуги люди не мають змоги, дороги не чистяться від снігу, нічим не посипаються, внаслідок чого збільшилась кількість травмованих людей.

Наші прохання, заяви та скарги залишаються без уваги селищного голови, він завжди погоджується, обіцяє, але нічого не робить, на робочому місці його ніколи немає...

Ми, громадяни смт Стара Ушиця, звернулися до місцевих депутатів з проханням зробити перевибори селищного голови Котульського А.П. За їхніми словами, зробити це практично неможливо, закон не дозволяє нам зняти його на загальних зборах більшістю голосів, і навіть депутати не в змозі це зробити.

Тому просимо вас втрутитися і допомогти нам навести лад ц нашому селищі».

Про те, що в селищі існують певні проблеми, газета «КлюЧ» писала неодноразово. Наче з ящика Пандори вони полізли під час засідання чергової сесії селищної ради, на якій 7 лютого побували голова райради Борис Бец та керуючий справами райради Юрій Шубарський.

На порядку денному обговорювалися 45 питань, основними з яких були звіт про виконання бюджету за 2016 рік та зміни до бюджету на 2017 рік. 

За словами голови районної ради Бориса Беца, у селищі залишилося 1 млн 600 тис. грн перехідних коштів, які виконком на чолі з головою не змогли освоїти. Гроші могли би піти на соціально-культурний розвиток та розвиток інфраструктури населених пунктів селищної ради, та, на жаль...

Наразі у Старій Ушиці є проблеми з водопостачанням та водовідведенням, дороги не чистять і не посипають. Вивезення побутового сміття здійснюється вряди-годи. Нагадаємо, що лише після втручання журналістів нашого видання, селищний голова спромігся навести лад на сміттєвих майданчиках біля багатоповерхівок. Та чи надовго?

Натомість, працівники виконкому разом із головою щомісяця до зарплат нараховують необгрунтовані премії. Складається враження, що депутати у селищній раді взагалі без права голосу, адже не мають змоги, надсилаючи офіційні запити, побачити, як використовуються бюджетні кошти, як працює комунальне підприємство. Також, за їхніми словами, під час засідань голосують за одні питання, а в рішеннях сесій міститься зовсім інша інфомація. Порушується Закон України «Про внесення змін до ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань, адже вони не розміщуються на офіційному сайті Староушицької селищної ради.

Та, напевне, найбільше хвилює те, що у селі Гораївка люди рішуче налаштовані вийти зі складу Староушицької селищної ради та приєднатись до сусідньої Грушківської сільської ради, де керує також молодий керівник.

Невже Староушицькому селищному голові начхати на звернення людей, які свого часу привели його до влади, проголосувавши за молодого і, здавалося, перспективного керівника?..


Теги: с.Стара Ушиця, КП «Добробут»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.