Перейти на мобільну версію сайту


08.07.2016

СПОДІВАЄМОСЯ, ЩО ВИЖИВУТЬ

сміттяВпорядкувати контейнери для роздільного збору сміття дав доручення міський голова Михайло Сімашкевич комунальникам міста. Вперше таку ідею намагався запровадити на території військового містечка колишній командир понтонно-мостової бригади Олег Хавронюк. Тоді Олег Володимирович разом із однодумцями поставили біля сміттєвих баків саморобні контейнери для паперу і пластику. Але це починання, як завжди, звели нанівець мешканці і безхатьки. Одні замість паперу кидали різне сміття, інші виймали пляшки і здавали. 

Хоча ідея роздільного збору слушна й вигідна, адже за здану вторсировину зробили контейнери й були намагання зібрати на ремонт дворового проїзду. Згодом вже у всьому місті біля майданчиків збору ТПВ з’явилися контейнери для збору пластика та паперу.

Кам’янець нині активно працює над пошуком інвестора для будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів. Цього тижня встановлено перший оновлений сміттєвий майданчик на вул.Уральська. Надалі влада збирається впорядкувати майданчики на центральних вулицях міста.

- Наше туристичне місто повинне мати привабливий вигляд як у плані інфраструктури, архітектурних пам’яток, так і благоустрою. Охайним має бути не тільки центр Старого міста, - зазначив міський голова.

Проте скільки не старайся, доки в головах кам’янчан не буде порядку, доти його не буде й у місті. До всього необхідно ставитися по-господарськи й берегти створені блага. Не потрібно проходити повз того, хто ламає дерево, краде квіти, трощить урни, розмальовує паркани і стіни. Сподіваємось, що нові контейнерні майданчики виживуть.


Теги: впорядкування міста, сміття

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.