Перейти на мобільну версію сайту


26.07.2019

СПОЧАТКУ ЗАЛІЗ У ДУШУ, А ПОТІМ І В БІЗНЕС

італьяноЦя історія почалася десять років тому, коли Лучано і Людмила побралися. До цього італійський чоловік постійно їздив туди-сюди, адже іноземець не може перебувати в Україні більше 90 діб.

 Людмила пожаліла чоловіка, бо ж він був безпорадним. Як з’ясувалося пізніше, в Україну він потрапив з Чехії разом із кам’янчанкою-заробітчанкою. Вона його обдерла як липку і покинула в чужій державі. З Людмилою він пересікся біля річки, коли вона прийшла до сестри. Італійською мовою жінка володіла на побутовому рівні, і вони почали спілкуватися. Він, такий забіджений, занедбаний та напів голодний, і вона над ним узяла шефство. Через сестру передавала їжу, інколи сама привозила. Згодом дізналася його сумну і водночас «цікаву» історію життя. Виявляється, чоловік – інженер за фахом, працював довгий час в Африці, згодом перебрався до Чехії, а в Італії у нього залишилася дружина з дітьми, яких він свого часу покинув. Діти майже не мали з ним спілкування і з дружиною розлучився. У Чехії він теж мав дружину і дітей, але сів у автівку і накивав п’ятами. Він шукав кращої долі і знайшов, познайомившись із Людмилою. А вона, на той час незалежна та успішна жінка, з власним бізнесом узяла шефство над бідолахою, який не знав ні російської, ні української мови.  

Він вішав їй локшину на вуха, виставляв себе у вигідному світлі і між чоловіком та жінкою зародилися стосунки, а згодом виникло питання про одруження, але з'явилася ще одна проблема – де подружжю проживати. Він вирішив залишитися на Україні, вона погодилася. Її донці дуже не подобався цей італієць, через що охололи стосунки між мамою і донькою. Придбали напівзруйновану хижку біля річки в межах міста і почалася її відбудовувати. Пані Людмила для початку продала свою квартиру в центрі міста і розгорнулося будівництво, але гроші швидко закінчуються, тож довелося продавати ще й перукарню, яка годувала її багато років. Було вирішено окрім житла ще й бізнес започаткувати. Це був хостел, потім пошивочний цех побудувався. А які гарні квітники облаштувала, територія домогосподарства теж прибрана і гарно оформлена. Наїздами в Україну Лучано дещо допомагав своїй коханій по господарству. І от коли вже вони мали де оселитися, пані Людмила доклала максимум зусиль, аби зробити своєму супутнику посвідку на проживання в Україні. Скільки було виїжджено в посольство, скільки підготовлено документів і витрачено грошей знає лише вона.

Нарешті в 2009 році чоловік із жінкою побралися. Вона розвивала свій бізнес, моталася у справах по Україні, а він собі спокійно жив. То з земляками зустрічі, то з Людмилою на відпочинок їздили, а щоранку Лучано мав ранкову каву з друзями італійцями в центрі міста. Інколи готував вечерю своїй коханій. Одного разу, пораючись по господарству, пошкодив ногу і зліг. Лікарі, крапельниці, медикаменти – все лягло на плечі пані Людмили. Майже місяць вона витягувала свого Лучано і ставила на ноги. Потім він захотів поїхати в Італію, вона оплатила йому цю поїздку в сподівання, що він зустрінеться зі своїми дітьми, родичами і йому на душі стане комфортніше. Але недовго він там пробув, бо став за ці роки нікому там не потрібним. Дуже швидко повернувся додому, Людмила аж здивувалася. І далі подружжя спокійно жило в Кам’янці. Але знову хвороба наздогнала її половинку. Знову лікарні, аптеки, навіть довелося терміново відправлятися в Одеську клініку. Майже два тижні лікування і професіонали поставили на ноги. Та коли приїхали додому, Людмила ще більше оберігала свого Лучано, а сама моталася як тільки могла. Дім, бізнес, ділові поїздки і щоденна рутинна робота по господарству. А коханий продовжував зустрічі з земляками під каву, дні народження влаштовувалися теж із земляками і ніхто ні в чому не відмовляв. Ситий, доглянутий, з хорошим настроєм чоловік жив приспівуючи. Людмила періодично до нього привозила лікарів, візити яких виливалися в добрячу копійку, адже аптека нині супер дорога і в деяких випадках дешевше з «Ювелір Капіталу» вийти, аніж з аптеки. Отже, краща їжа, одяг, ліки все було до послуг супутника життя.

Минулого року Лучано знову захотів поїхати на батьківщину, щоб пенсію оформити, і домовився з Людмилою про заміну автомобіля на більш престижний. Вона настягала грошенят, адже вільних не було, всі в обороті. Та ще й онук зібрався женитися. Його матір на той час працювала в Італії і передала на весілля сина гроші, які, як недоторкані, поклали в домашній сейф. Ключі від нього були лише у Людмили і Лучано. Чоловік поїхав в Італію, але через тиждень повернувся додому. Пенсію так і не оформив, автомобіль, який планували, не купив, проте приїхав автівкою «будиночку на колесах» (кампері). Людмила обурилася таким придбанням за її гроші, але вже сталося...

Лучано день і ніч лежав під автівкою, ремонтував, чистив, фарбував. Проте на це все потрібні були кошти, які знову брав у Людмили. Вже коли кампер було доведено до ладу, жінка, як кажуть, упакувала його повністю – постільна білизна, посуд, все щоб, виїхавши з дому, бути незалежним ні від чого. Одним словом «дім на колесах». Поки пані Людмила моталася у справах бізнесових і домашніх, італієць не змінював своїх звичок – ранішня кава з земляками, приємні розмови і нові знайомства.

італьяно1СТАЛОСЯ КОХАННЯ
Загнана як коняка Людмила не помітила, як у житті її коханого сталися зміни. У кав’ярні він познайомився з молодшою за нього офіціанткою, і відвідини кав’ярні перетворилися в побачення. Офіціантка дізналася про нібито його бізнес і запала на нього. Його офіційна дружина ні сном, ні духом, нічого не підозрюючи, вирішила, що її чоловік надто втомився, копирсаючись в автівці, тому влаштовувала йому періодичні літні відпочинки. Цього разу в оновленому кампері поїхали на Дністер. Кілька днів відпочинку, шашликів та водних процедур і потрібно повертатися додому, справи не чекають... Вихідні подружжя намагалося проводити біля води, але бізнесові справи, підготовка до весілля онука відбирали час і сили, тому Лучано наступний раз відпочивати поїхав сам. Мовляв, на три доби і додому. І от вони минули, а коханого немає та ще й телефон «поза зоною». Людмила поїхала в Устя, де мав бути Лучано, але охоронець бази повідомив, що вже кілька годин, як він поїхав. Жінка разом із онуком, друзями і знайомими об’їздила ледь не все узбережжя Дністра, бо ж думала, що він десь заблудився, чи по дорозі додому серцевий напад наздогнав. Доба пошуків самотужки і послідувала заява в поліцію. Щоправда районні поліцейські з увагою поставилися до ситуації, відреагували миттєво. Оголосили пошук, вдома зняли інформацію з камер відеоспостереження, знову підключилися друзі, але все марно... Жінка жила у підвішеному стані, доки не виявила зникнення весільних грошей із сейфа. Тоді зрозуміла, що її коханий накивав п’ятами. Але все одно душа була не на місці, бо ж не знала, хто узяв гроші і що з чоловіком.

А він тим часом подався до молодухи, та коли вона дізналася, що він до неї прийшов, як кажуть, голіруч почала вимагати, щоб розділити бізнес Людмили. І що ви думаєте, через якийсь час Лучано з’явився на подвір’ї і попросив дати йому інструмент, який купила Людмила для роботи вдома. Вона без суперечок зібрала зраднику все, що він хотів, і віддала, ще й на дорогу їсти дала. Та цього, як виявилося пізніше, стало мало. Одного дня пані Людмилі прийшов лист щастя. Італієць, який ніде не працював, який жодних доходів не мав і спільно бізнес не розвивав подав до суду на розділ майна. І от уже рік йде судова тяганина. То чоловік з адвокатом не міг визначитися, то довго зі справою знайомився адкокат, то позивач захворів, то адвокат не готовий до показів свідків відповідачки і багато різних причин ще буде попереду. На суді позивач намагається довести факт розвитку ним бізнесу, але надати документи про фінансові чи фізичні вливання у бізнес не може. Його доводи лише про те, що вони разом проживали.

Нове кохання поїхало за кордон заробляти собі на прожиття і чекати, коли він відсудить шмат бізнесу. Лучано продав кампер, аби мати на прожиття і адвоката... Що цікаво, свідками до відповідачки пішли земляки італійця. Вони вважають, що він простий альфонс.

АЛЬФОНСИ
Альфонсами називають представників сильної половини людства, які заради свого збагачення закохують в себе жінок і вирішують за їх рахунок свої проблеми фінансового характеру. Викрити чоловіка-альфонса буває дуже непросто, але цілком реально.

Більшість залицяльників, почувши у свій бік слово «альфонс», страшно ображаються, коли самі альфонси не надають жодного значення, що говорить про їх нахабства і розважливості. Для чоловіка-альфонса жити за гроші своєї супутниці є нормою і ніякого каяття совісті або моральних незручностей він не відчуває, не вбачаючи у своїх вчинках нічого аморального.

Пов’язавши своє життя з альфонсом, жінка ризикує залишитися не тільки зі своїм розбитим серцем наодинці, але і з порожнім гаманцем. Більшість альфонсів не вміють любити, а таке поняття як прихильність їм чуже. Ними керує лише бажання володіти грошима, які є у обраниці, а на них самих, їм глибоко начхати.

Як же викрити альфонса і не опинитися в списку його жертв? Чоловіки альфонси поділяються на типи: «жигало», «жертви», «шлюбні аферисти».

«ЖИГОЛО»
«Жиголо» є професійними альфонсами, які навіть не намагаються приховати від обраниці, що цікавляться тільки її грошима. Такі типи вибирають партнерок за віком. Як правило, їх вибір падає на дамочок старших, які готові до їх змісту в обмін на інтимну близькість.

«ЖЕРТВИ»
«Жертва» або «жертва обставин» є найпоширенішим типом альфонсів. Розпізнати такого альфонса дуже і дуже складно. У своїх діях він дуже хитрий, тонкий і обережний. Його жертвами стають наївні, добрі і обов’язково багаті обраниці. Спочатку він закохує в себе жінку, а потім тисне на жалість, типу, він із задоволенням би почав заробляти, але його талант і здібності абсолютно нікому не потрібні.

Є такі чоловіки з цієї категорії альфонсів, які дуже часто просять у коханої гроші «позики». А є такі, які всіляко кваплять свою партнерку до початку спільного проживання, щоб в результаті чого вичавити з неї якомога більше грошей і зникнути в невідомому напрямку, залишивши жінку одну і без капіталів.

Слід знати, що у такого чоловіка-альфонса відносини можуть бути відразу з декількома, які спонсорують його особу.

«ШЛЮБНІ АФЕРИСТИ»
«Шлюбні аферисти» найнебезпечнішими альфонсами. Вони не цікавляться дрібними подачками від своїх подруг. Їх тягнуть цілі статки! На відміну від своїх побратимів, такі чоловіки дарують жінкам дорогі подарунки, водять у шикарні ресторани і взагалі справляють на жінок гарне враження.

У планах «шлюбного афериста» вступити з обраницею в шлюб і після закінчення якогось часу подати на розлучення, відсудивши у неї частину майна.

Щоб не потрапити на гачок до такого роду альфонса, жінці слід укладати перед шлюбом шлюбний контракт. «Шлюбні аферисти» ніколи не підуть на згоду на укладання шлюбного договору.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЖІНКА ЗАПІДОЗРИЛА В ЧОЛОВІКОВІ АЛЬФОНСА?
• По-перше, за жодних обставин не слід давати йому грошей в «борг» і платити за нього в кафе або ресторані, зробивши маленький натяк на те, що справжній чоловік самостійно розбирається зі своїми фінансовими проблемами. Якщо кавалер після цього втрачає до подруги всякий інтерес, то він безумовно відноситься до категорії альфонсів.
• По-друге, жінка повинна дати зрозуміти залицяльникові, що у разі укладення шлюбу обов’язковою умовою буде підписання шлюбного контракту. Якщо чоловік є альфонсом, то він відразу зникне з життя подруги.
• По-третє, потрібно якомога більше дізнатися про людину. З’ясувати, ким він працює, на що живе, чи був одружений, і якщо так, то чому розлучився.

А що робити жінці, якщо вона відчуває до альфонсу справжнє почуття любові і не в силах розлучитися з ним, хоч і усвідомлює, хто він, і що з себе уявляє? Конкретної відповіді на це питання немає. Жінка має право обирати сама. Але вона повинна ставитися з розумінням до того, що чоловіка-альфонса неможливо переробити і чекати від нього відповідних почуттів нерозумно!

Щодо нашої історії, то тривають суди і наш іноземний герой зіпсує нашій українській пані ще немало крові.


Теги: жіночі історії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.