Перейти на мобільну версію сайту


06.07.2018

СОКИРА ЗАВИСЛА НАД СТОМАТОЛОГІЄЮ

Напередодні сесії міської ради відбулося засідання депутатської комісії з питань охорони здоров’я. Вона занепокоєна тим, що коїться в стоматполіклініці. Уже тиждень там немає керівника. Колектив не може визначитися, що він хоче і як йому заробити на своє існування. Майже до двох мільйонів добігає борг по заробітній платі, є борги й по інших платежах. Також вже є штрафні санкції через невиплату зарплати.

КП «Кам'янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка» затягнуло собі зашморг на шиї, хоча йому неодноразово давали шанси визначитися. Відтак КП буде ліквідовано, щоб не накинути зошморг на шию міського бюджету. Обслуговування пільгової категорії населення перейде тимчасово в міську поліклініку №1. Їй на це потрібно 200 тис. грн.

Деякі депутати намагалися далі загравати з колективом, пропонували тягнути кота за хвоста наданням лікарям пільги на оренду приміщення. Хтось розповідав про малу зарплату стоматологів, про те, що в нинішніх умовах вони не можуть вижити. Але це вже політичні загравання. Бо ж незрозуміло, як виживають приватні стоматкабінети, яких стає дедалі більше.

– Ви знаєте хоч одного бідного стоматолога? – запитав у присутніх депутат Микола Шуханов. – Вони ніколи не бідували і мали нормальні заробітки. Багато хто працює в стоматполіклініці і має приватні кабінети.

Отже, комісія дала рекомендації сесії ліквідувати стоматполіклініку як КП, щоб зняти ярмо з шиї бюджету, а колективу подумати про можливість створення іншої структури, можливо, скооперуватися і таким чином працювати, зменшити площі приміщення. На це в колектива є два місяці. Це питання має розглядатися на сьогоднішній сесії, якщо її не зірвуть.

Під час засідання комісії депутат Анатолій Гурома порушив питання, яке стосується Центру надання адміністративних послуг. Про те, що людям тут не зручно і тісно. Можливо, його варто було би перенести в приміщення стоматполіклініки, адже там є великий надлишок квадратних метрів.

На сесії має також розглядатися питання про реорганізацію бюджетної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Можливо, реорганізація дасть поштовх до того, щоб Кам'янець не пас задніх, адже ми зазвичай перші починаємо і останні фінішуємо. Уже час знайти молодого, креативного, небайдужого керівника, який би вивів рівень сімейної медицини на заслужені позиції і зміг залучити для розвитку державні гроші.


Теги: стоматполіклініка, ліквідують чи ні

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.