Перейти на мобільну версію сайту


28.07.2017

СЛУХАЛИ СТАРУ УШИЦЮ

ушицяПроблемні питання смт Стара Ушиця не один рік поспіль звучать у зверненнях громадян. Лишень вдається подолати одні, як через деякий час з’являються нові. Але є такі, що турбують людей постійно – це робота місцевого водогону та КП «Добробут», на якому дуже часто змінюється керівництво. Днями на території селища знову майже повністю з ладу вийшла система водопостачання та водовідведення, й обурені жителі звернулися з цією проблемою до районної ради.

На звернення виїхала робоча група у складі заступника голови райради Віктора Єрменчука, членів постійної комісії при райраді з питань будівництва, ЖКГ та розвитку спільної власності територіальних громад, торгівельного, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Івана Громика і Сергія Самсонюка, заступника голови РДА Миколи Чумака, радника голови райради Миколи Жогана, начальник відділу доходів управління фінансів РДА Наталії Мужило, начальника відділу містобудівного кадастру та екології при управлінні містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту населення РДА Василя Григор’єва, начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Ольги Чіпізубової та головного спеціаліста з юридичних і кадрових питань відділу правового, кадрового забезпечення та зв'язків з громадськістю Світлани Вознюк.

Ознайомив зі станом справ, пов’язаних з роботою водогону, голова селищної ради Андрій Котульський. Він намагався розповісти, що вирішення цього питання полягає в проведенні реконструкції системи та відповідно виділення на це додаткових коштів. Але такі слова не знайшли підтримки з боку робочої групи, адже проблема обговорювалася не раз і відповідна ПКД виготовлена ще в 2012 році. 

Рік тому на прохання Андрія Котульського допомогти вирішити певні робочі моменти виїжджали декілька депутатів районної ради. Перебуваючи в селищі, вони говорили про те, щоб той розпочав роботу в напрямку оформлення необхідних документів, але до їхніх порад голова не дослухався. Тож нині селище має результат у вигляді масштабної екологічної проблеми. Вода в деяких будинках поки що є, але чи надовго її вистачить?

Іншою, не менш важливою проблемою, є робота КП «Добробут» (керівник Дмитро Касапчук), зокрема заборгованість по заробітній платі, яка з березня по червень 2017 року становить 341 тис. грн. На запитання членів робочої групи, яким очільник бачить варіант погашення боргу, той сказав, що ці кошти планує виділити з місцевого бюджету з Програми фінансової підтримки селищної ради на 2017-2018 роки, а також збільшити тарифи на споживання води. Відповідь викликала хвилю обурення серед депутатів та жителів селища. Активісти переконані, що селищний голова не виконує в повному об’ємі свої службові обов’язки та не дотримується регламенту і процедури проведення сесій. Заслухавши присутніх, представники робочої групи порадили обговорити всі питання на засіданні позачергової сесії.


Теги: робоче засідання, Стара Ушиця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.