Перейти на мобільну версію сайту


02.08.2019

ШВИДКА У ПОДАРУНОК, А ПОСТАВИТИ НІДЕ

швидка1 серпня на лінію вийшла новенька карета швидкої допомоги, яка надійшла нашому місту від «Фонду Рената Ахметова». Таких автомобілів на базі «Пежо» наше місто має вже сім. Карета обладнана за останнім словом медичного прогресу. Там дихальне та кардіологічне обладнання, для рятувальних робіт та прийняття пологів. Автівка буде обслуговувати бригаду інтенсивної терапії, тобто виїздитиме на аварії, різні кримінальні випадки.

Швидку наразі помістили в старий занедбаний гараж без електрики. Також над ним працює будівельний кран, який обслуговує будівництво житла. І уявіть собі, не дай Боже, щось зірветься з тієї висоти, то з «Пежо» залишиться пляцок, а з людини в машині й мокрого місця не залишиться. Решта карет швидкої стоїть просто неба – і в дощ, і в спеку, і в зимову хурделицю водії змушені там мучитися. Якби хтось із посадовців бодай пару днів там попрацював, то напевне одразу знайшлося б місце і ресурси для даху над головою. Хоча там і було накриття, але через чиєсь безглуздя його зрізали, і воно тепер валяється під старим хірургічним корпусом. Узагалі дивно, як те залізо не поцупили мисливці за наживою.

Днями в місто має прибути представник «Фонду Рената Ахметова», щоб переконатися як утримується і експлуатується його дарунок. Тоді буде весело і ганебно.

Вчора в місті перебував начальник обласного управління охорони здоров’я Яків Цуглевич з приводу переселення швидкої допомоги на територію станції переливання крові. Були зібрані всі зацікавлені сторони – профільний заступник Вадим Савчук, керівництво міського управління охорони здоров’я, в.о. керівника станції медицини з невідкладних станів Олег Куцик та станції переливання крові Володимир Грубляк. Обидва керівники занйшли спільну мову і Валентин Володимирович готовий поступитися місцем для швидкої, а Олег Миколайович готовий переїхати на нове місце дислокації.

– Зараз проходить оптимізаці в нашій системі і в медицині, тому економічно це раціональне рішення, – каже Володимир Грубляк. – Тим більше, що наші обидві структури належать до обласного підпорядкування. Пройшла реформа: служба крові і ми будемо обласною філією, тому частина приміщень звільниться. Ми можемо поступитися 14-ма кімнатами та двома в господарській частині. Крім того, ще й стоянкою та гаражами.

– Ми готові переїхати на запропоновані нам площі станції переливання крові, – додає Олег Миколайович. – Там чудова ремонтна база, є стоянка. Нам потрібно розмістити диспетчерську службу, 8 бригад, бухгалтерію, кімнату для зберігання медикаментів тощо. Сподіваюся, що спільну мову знайдемо. Але нам ще пообіцяли там зробити ремон, то надіємося на область, можливо щось допоможе місто, і було би добре, яки знайшлися в місті меценати.


Теги: авто для швидкої, подарунок від Ахметова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.