Перейти на мобільну версію сайту


30.05.2014

ШЛЯК БИ ТРАФИВ ТАКІ ДОРОГИ!

Якщо би дороги були живими істотами, і в них існувало пекло, то це була би Україна...
Востаннє автошлях, що проходить через с.Гуменці, бачив ремонт перед приїздом колишнього Президента. Її відремонтували так гарно, що навіть думки не було, що за кілька місяців дорожнє покриття «сповзе» в прямому значенні цього слова.

За три роки від полегшених зітхань водіїв не залишилося й сліду. Натомість, нині на цьому відрізку шляху яма доганяє яму. Одна справа, коли від такого недбальства страждають автомобілісти: останні вже якось звикли товкти своїх залізних коней, розуміють: нарікай - не дорога (2).JPGнарікай толку не буде.
«Дорожній» відгомін зачепив і гуменчан, будинки яких розташовані поблизу колись відремонтованої траси. Більше тижня ходять чутки, що селяни перекриватимуть дорогу, аби не пустити по ній рух великовантажних автомобілів, що прямують на «Авіс».
Рух транспортних засобів, вантажопідйомністю 40 і більше тонн, спричиняє руйнування житлових будинків та автодороги, на якій в 2011 році проводився капітальний ремонт. Деякі будинки гуменчан через постійний рух автотранспорту вже мають тріщини.
У 2012 році проблему намагались вирішити. Тоді на місце події виїхали районні чиновники, аби на власні очі переконатися у катасторічному стані справ. Переконалися, й не більше. Проблема, як була, так і залишилася.
Під час прес-конференції нинішній очільник району Володимир Барановський зауважив, що дав доручення сільському голові Гуменецької територіальної громади в стислі терміни вирішити це питання, мовляв, на сесії сільської ради буде прийнято рішення про встановлення на відрізку автошляху дорожніх знаків, що обмежують рух великовантажних автомобілів.
Та таке вирішення проблеми нагадує не інше, як махання кулаками після бою. Чим думали чиновники, зокрема, керівники району і села, коли давали дозвіл на будівництво в Гуменцях такої потужної птахофабрики? На яких умовах було видано цей дозвіл, і чи були вони (умови) взагалі?
Чому ще тоді не було передбачено, як рухатимуться вантажівки на підприємство? Зрештою, кожне підприємство повинно мати свою технологічну дорогу. Чомусь сусідній цемзавод зміг подбати про прокладання автошляху з кар’єру до підприємства, а «Авісу» на сільську інфраструктуру начхати? Хто відповідатиме за таку безвідповідальність?
Одна із найбагатших сільських рад району, Гуменецька, має таку убогу дорогу, що диву-дивуєшся, як такі господарі закривають очі, лиш би не дивитися під ноги. Але так і впасти недовго.

Теги: дороги, с.Гуменці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.