Перейти на мобільну версію сайту


05.06.2015

ЩЕЗЛА ЛЮДИНА, А ВСІМ БАЙДУЖЕ

До редакції в розпачі завітали дві жінки: дружина і сестра зниклого в зоні АТО, колишнього службовця контрактної роти, мешканця Колибаївки Володимира Шостака.

13 лютого з сільради принесли мобілізаційне розпорядження по команді №В-2249, ВАС-844, аби солдат Шостак Володимир Васильович, відповідно до військового обов’язку і військову службу з шостакоголошенням мобілізації, не чекаючи повістки з’явився до військового комісаріату впродовж шести днів. Підпис посадовця, який веде цей напрямок роботи, і мокра печатка Колибаївської сільської ради. Пізініше Володимир Шостак отримав повістку з вимогою з’явитися 23 квітня 2014 р. на 09:00 у військкомат.

Наприкінці червня 2014 р. Володимир поїхав у місто і зателефонував дружині, що він знаходиться біля військомату, разом із ними - відставний майор і вони відправляються в АТО. Близько 22:00 був телефонний дзвінок з Хмельницького залізничного вокзалу, що чоловіки їдуть у Донецьк.

Останній контакт з Володимиром був 2 липня 2014 р. Він говорив з дружиною, сказав, що в телефоні сідає батарея, і зв’язок припинився. Кілька разів пані Оксана (дружина) набирала номер чоловіка, та він був поза зоною. Проте одного разу вдалося додзвонитися, та відповів не Володимир, а якийсь сержант Роман. Він сповістив, що Володимира затримала міліція в Красногвардійську, і на нього складають протокол, але зв’язок знову перервався. Пані Оксана розповіла про це родичу правоохоронцю. Йому теж вдалося поспілкуватися з тим же сержантом Романом, який почав розповідати про якісь протоколи, які складаються на Володимира, але було зрозумілим, що людина далека від міліції і не знає, в яких випадках і які протоколи складаються. Але Роман відразу відключив зв’язок. Коли дружина і сестра почали бити в набат і звернулися до красногвардійської міліції по допомогу, їм повідомили, що був запит до оператора зв’язку і його телефон останній раз засвітився 10 липня. Жінки також звернулися в райвідділ міліції. У них прийняли заяву про зникнення людини. Вони зверталися до кого лише могли, але слідів Володимира більше не знайшли.

Тоді вирішили розшукувати його серед загиблих: взяли в п’ятирічного сина матеріал на проведення ДНК, але й серед загиблих, слава Богу, його теж не виявили.

- Ми його нікуди не відправляли, - пояснює військовий комісар Ігор Рибак. - Коли ми мобілізуємо чоловіків, вони проходять у нас реєстрацію, лікарську комісію і отримують призначення на навчання в певну військову частину. Мобілізованих до місця навчання супроводжують наші військовослужбовці. По жодних документах на відправку Володимир Шостак не проходив.

Редакція звернулася до відомого в місті голови організації «Каскад Захід» Миколи Біллера, який охоче взявся допомогти в пошуках людини. Крім того, в нього є дуже цінні напрацювання, якими він може поділитися, або передати в структуру, яка має фінансовий ресурс, щоб здіснювати конче необхідну роботу з розшуку людей.

Володимир Шостак народився 20 червня 1978 р. у с.Лисогірка Дунаєвецького району. Після служби в армії (прикордонні війська) служив у контрактній роті. Відслуживши 5 років, пішов у вільне плавання - працював на приватних підприємствах. І коли розпочалася війна, він твердо вирішив захищати неньку Україну.

Та як не парадоксально, молода, здорова людина зникла, не залишивши жодної зачіпки, де її шукати. Його намагалися віднайти і товариші по службі, які постійно перебувають в зоні АТО. Але марно.

Можливо, комусь щось відомо про перебування Володимира Шостака, прохання зателефонуйте до редакції «КлюЧа», або в міліцію за номером 102.

Теги: Володимир Шостак, зниклі в зоні АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.