Перейти на мобільну версію сайту


08.12.2017

ЩЕ ОДНА ЗАРАЗА ВИЛІЗЛА В СОЦМЕРЕЖАХ

соваНа наших дітей чатує чергова небезпека: в соціальних мережах набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова», яка прийшла на зміну «Синім китам». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

За його словами, спочатку дітей заманюють у гру: надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку).

– Але завдяки цьому посиланню «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання, її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розборки», – пояснює Кулеба.

Також уповноважений з прав дитини розповів, що серед основних завдань – постійно бути online, миттєво відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають 24/7, дивитися психоделічні відео посеред ночі й слухати аудіо з «потойбічного світу».

Крім того, Кулеба назвав основ­ні поведінкові ознаки участі дитини у «групах смерті»: відчуженість, втома, постійно хоче спати, сидить у мережі посеред ночі, з’являються порізи на руках.

Застереження і нагадування для батьків: у квітні «групи смерті» в онлайн-грі «Синій кит» довели до самогубств дітей в Україні, Молдові та Росії.

Теги: нова суїцидальна гра «Червона сова»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.