Перейти на мобільну версію сайту


07.04.2017

РИХТІВСЬКЕ САМОУПРАВСТВО

рихта4 квітня в Рихті розгорівся справжнісінький скандал. Місцевий житель, син колишнього чиновника, знахабнів настільки, що взявся за самозахоплення тамтешнього пасовища. Свої дії аргументував тим, що земля належить йому, і він має право викорчовувати дерева та визначати її межі. Аби остаточно заплутати всіх, землю, а це 50 га, віддав в оренду аграрію з сусідньої області з фірми «Нове життя», пану Сливці, з яким вже минулоріч були скандали в районі.

Односельчани зчинили бунт, адже в цьому місці роками випасали худобу, а тепер до пасовища не матимуть доступу. Обурюється ситуацією, що склалася, і тамтешній сільський голова Любов Слободян.

- Жодних документів на право володіння 50 гектарами землі чоловік мені не надав, скільки я його не просила, - каже Любов Петрівна. - Не показали на моє прохання договору оренди і аграрії з «Нового життя». Кажуть, він є, але де, незрозуміло. Добитися правди я не можу: писала листи в хмельницький Держгеокадастр, адже ця земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту, та звідти нуль реакції. Питання, як наповнювати сільський бюджет, якщо відбувається таке самоуправство, і ми, очільники громади, не маємо жодних важелів впливу?! У кого шукати допомоги чи поради?

А й справді, в кого? Районна влада також не може чи не хоче вплинути на ситуацію, фіскальна служба відмовчується. Можливо, цим питанням зацікавиться районна прокуратура і допоможе сільському голові навести лад? Це ж не 5 соток і навіть не 5 гектарів, а цілих 50, сукупно на одній території (!), кошти від користування якими могли би піти на розвиток сільської громади. 

Зрештою, якщо дійсно говорити про наповнення сільських бюджетів та інвентаризацію земель, то чи реально збільшити перше, якщо такий хаос у другому? І чи може сільський голова бути господарем на ввіреній йому території, якщо лише спробував підняти голову, аби навести лад, як йому по тій голові одразу й надавали?..


Теги: скандал, самоуправство

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.