Перейти на мобільну версію сайту


16.06.2017

РУДІ ПРОБРАЛИСЯ В МІСТО

лисиціЗ кінця весни приватний сектор міста потерпає від нашестя лисиць.

До редакції «КлюЧа» звернулися мешканці вул.Тімірязєва, які скаржилися, що лисиці вже добралися й до них. Якщо раніше хижаки крали курей на Білановецькій набережні, Польських фільварках та у Старому місті, то тепер підбираються й до багатоповерхівок. 

Що з ними робити, люди не знають, уже намагаються встановити пастки. Одна руда попалася в таку, але біля неї було троє лисенят. Малечу вдалося зібрати в мішок і віднести до лісу. Але ж руді хижачки крадуть у людей курей. Окрім того, зустріти їх у своєму дворі – це велика небезпека, бо вони найбільші розповсюджувачі сказу. А діти дуже допитливі й можуть, не боячись, підійти до лиса, а той, у свою чергу, вкусить.

Мешканці навколишніх сіл теж розповідають, що хижаки вже настільки стали безстрашними й почали господарювати не лише на окраїнах, а й у центрі. Жителька Зіньківців розповідає: «Виходжу з хати на світанку, а руда вже сидить і чекає, коли випущу курей. Я в неї кинула патику, а вона відбігла метрів на двадцять і сховалася в очікуванні, що я піду й не побачу її. Як від них здихатися, ми не знаємо. Бо ж стріляти в селі не можна». 

– У полях чисельність лисів врегульована, – розповідає мисливець Микола Кравченко. – Багато лисів нині у селах, вони пішли з полів, бо є багато покинутих домогосподарств. Вони там оселилися і множаться. Крім того, на полях немає що їсти, адже через те, що на них виливається багато хімії, зникли миші, зайці, куріпки. Нині лисиць багато в каньйоні, а також у місті, але в нашому регіоні полювання заборонено. Ми не маємо права їх відстрілювати.


Теги: нашестя лисиць

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.