Перейти на мобільну версію сайту


30.08.2013

РІК СУДІВ - І МАЙНО ПОВЕРНУТО

Нарешті минулого тижня ТОВ «БК «Поділля-ТрансБуд», директор якого Володимир Мужило, отримало доступ до власного майна. Начальник обласної виконавчої служби Ігор Підлісний створив робочу групу з примусового вилучення обладнання формовочного цеху, приміщення якого свого часу перейшло до власності ТОВ «Агропромтехніка-СТОА».
У квітні 2012 року ТОВ «БК «Поділля-Трансбуд» побажало демонтувати своє обладнання з орендованого приміщення. Обладнання було оцінено в суму 547688 грн. Проте доступ до власного мужило.jpgмайна будівельній компанії орендодавець заблокував. 5 травня невідомі особи почали демонтаж обладнання а також його вивезення. Директор ТОВ «БК «Поділля-ТрансБуд» Володимир Мужило разом із своїми працівниками намагалися перешкодити цьому процесу, загородили вивіз уже демонтованого обладнання з території цеху. Також вони звернулися до правоохоронців. Справу про незаконне вилучення майна було передано до суду.
Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 11.05.2012 р. у межах розгляду справи задоволено заяву позивача про забезпечення позову та накладено арешт на обладнання, що належить ТОВ «БК «Поділля-ТрансБуд» та знаходиться в приміщенні формовочного цеху за адресою просп.Грушевського, 29. Державний виконавець відкрив провадження щодо ухвали суду а також заборонив Фурман В.В. здійснювати відчуження майна. Проте держвиконавець не зміг провести опис майна та переконатися в його наявності, через те, що приміщення формовочного цеху було зачинене. Разом з тим, від ТОВ «Агропромтехніка-СТОА» надійшла заява, в якій зазначалося, що все майно, яке знаходиться в приміщенні формовочного цеху, належить лише їм і жодного відношення ТОВ «БК «Поділля-ТрансБуд» до нього немає. З цих причин воно не може бути описане та арештоване.
Водночас правоохоронцями було встановлено, що з метою підготовки приміщення формовочного цеху до відкриття в ньому бази з продажу металопрокату гр.Погорівко здійснив вирізку устаткування (ліній з виробництва залізобетонних виробів), яке, за словами Погорівко, йому і належить. Тоді позивач звернувся до міськвідділу міліції, надав їм докази і було відкрито провадження по факту викрадення належного ТОВ «БК «Поділля-ТрансБуд» майна. Правоохоронці провели обшук у приміщенні цеху і виявили там майно.
Рівненський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення Господарського суду Хмельницької області. Отже, було вирішено передати обладнання господарю.
За словами Володимира Мужила, за понад рік простою обладнання він поніс матеріальних збитків щонайменше на 8 млн. грн. За висновками судово-товарознавчих експертів, справедливий розмір шкоди, спричиненої шляхом демонтажу та пошкодження обладнання формовочного цеху, становить 624912 грн.
Можливо тепер ТОВ «БК «Поділля-ТрансБуд» зможе відновити роботу формовочного цеху і запустити виробництво з випуску залізобетонних плит перекриття, які використовуються при зведені компанією житлових будинків.

Теги: Володимир Мужило

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.