Перейти на мобільну версію сайту


25.07.2014

РЕМБО ЗА КЕРМОМ або МІЦНИЙ «ДАХ»

Водієм комунального автобуса №20 вже давно незадоволені кам’янчани. Особливо це відчувається останніх два тижні.
15 липня на цьому маршруті стався інцидент під час посадки на зупинці мікрорайону Жовтневий «СТО-котельня». Троє пільговикі, яких обслуговує цей автобус, починаючи з 10:05 від зупинки «Барбі», увійшли в салон на дві хвилини раніше, о 10:03. Водій почав вимагати в них плату за проїзд. Пасажири - дві жінки й чоловік - почали обурюватися, мовляв, чого це вони мають платити, а ті, хто зайшли через 100 метрів, ні? Водій, у свою чергу, доводив, що він возить пільговиків з 10:05, але пасажири стояли на своєму. Дійшло до того, що водій почав виштовхувати цих людей з салону, але чоловік так міцно тримався, що той його не здужав випхатти. Розпасіювавшись, водій взагалі відмовився рухатися далі за розкладом.
50 хвилин опоненти вовтузилися, поки автобус не відновив рух. Графік роботи було зірвано, пенсіонери, які планували на певний час кудись потрапити, цього не зробили. Водій налаштував проти себе пасажирів через дрібничку.
Думаю, не було би великих втрат, якби ці люди проїхали безкоштовно 100 метрів. З іншого боку, водій нібито діяв за інструкцією, вчив людей бути законослухняними. Але ціною хамства?!
Це не один такий випадок зухвалого та недбалого ставлення до пасажирів і виконання своїх службових обов’язків.
Зіпсований був шлях до роботи вранці 23 липня. Цей же водій вивів на маршрут непідготовлений транспортний засіб. У салоні було повно води, бо всю ніч і ранок йшов дощ. Крім того, всі сидіння були мокрі, і щоб на голову не капав дощ, треба було ледве не відкривати парасолю. На зауваження пасажирів водій реагував войовниче.
Цікаво, хто його кришує - директор комунального підприємства чи ще хтось, якщо на такі випадки не реагують і не можуть його замінити на чемного водія.

Теги: комунальний автобус, маршрут №20, скандал

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.