Перейти на мобільну версію сайту


27.01.2017

ПРОСЯТЬ П’ЯТЬ, АЛЕ Є ПЕТИЦІЯ

Необхідну кількість підписів зібрала петиція, що надійшла на ім’я міського голови щодо недопущення чергового підвищення вартості проїзду в маршрутках. Більше 250 користувачів були проти підвищення ціни на проїзд.

Відповідно до правил, петицію розглянуть депутати на сесії міської ради. Найближча, нагадаємо, відбудеться 31 січня.

І поки активні кам’янчани протестують, перевізники подали на оприлюднення проект регуляторного акта щодо встановлення регульованого тарифу на перевезення пасажирів.

У ньому вони пропонують встановити ціну вже на рівні 5 грн, а не 6 грн, як це озвучувалося раніше.

«Існуючі тарифи не відповідають рівню витрат на паливно-мастильні матеріали та рівню мінімальної заробітної плати. Попередній тариф на послуги з перевезення пасажирів на території м.Кам’янець-Подільський було прийнято в 2015 році. З моменту попередніх розрахунків ціни на паливно-мастильні матеріали, а саме дизпальне, та рівень мінімальної заробітної плати зросли в 2,5 рази (заробітна плата січень 2015 р. - 1228 грн, 2017 р. - 3200 грн)», - йдеться у повідомленнях перевізників.

Уже на сесії стане відомо, чи дослухаються народні обранці до думок мешканців міста, чи все ж таки тариф на проїзд у маршрутках зросте й становитиме 5 грн.

Подорожчення проїзду не вплине на пільговиків: як і минулого року, цьогоріч витрати, пов’язані з перевезенням пільгових категорій населення, виплачуватимуться з міського бюджету.

У 2016 році в місцевій казні було передбачено 1 млн 520 тис. грн на перевезення пільговиків (ветерани війни, діти з багатодітних сімей, пенсіонери за віком, чорнобильці, інваліди). Загалом у Кам’янці право на безкоштовний проїзд має майже 27 тисяч осіб. Цього року, відповідно до рішення сесії міської ради, в бюджеті на пільгові перевезення закладено 1 млн 592 тис. грн.

Теги: маршрутки, петиція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.