Перейти на мобільну версію сайту


09.06.2017

ПРОБЛЕМНЕ ПИТАННЯ СІЛ КУДРИНЦІ

кудринці6 червня голова районної ради Борис Бец, працівники апарату районної ради, депутат районної ради Валентина Атаман, головний спеціаліст відділу містобудівного кадастру та екології управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення РДА Володимир Молодоженя та Завальський сільський голова Ірина Павлюк взяли участь у зборах ініціативної групи жителів с.Кудринці Завальської сільської ради Хмельницької області та с.Кудринці Борщівського району Тернопольської області щодо відновлення сполучення через міст, який частково зруйнований ще в роки Другої світової війни.

Слід зазначити, що село Кудринці знаходиться на відстані 25 км від Кам‘янця, по обидвох берегах р.Збруч. Лівий берег - у межах Хмельницької області, правий - Тернопільської. Для місцевих жителів цей переїзд був і залишається стратегічно важливим, особливо, зважаючи на те, що діти з Хмельницької області навчаються в Кудринцях Тернопільської області, а населення тернопільських Кудринців працює на ПАТ «Гіпсовик» та щодня переходять річку Збруч по аварійній кладці. Також популярне його туристичне значення. 

Природа не полінувалася й нагородила ці невеликі села і спокійною річкою, і затишним сосновим бором, і м‘якими пагорбами, багатими на карстові печери. Є тут і залишки старої фортеці. Тож здавна Кудринці були єдині й нероздільні. Місцеві жителі тому й звернулися до районної влади за допомогою.

Заслухавши представників ініціативної групи, голова райради Борис Бец наголосив, що насамперед питання має бути узгоджене з тернопільською стороною.

- Разом будемо працювати над виготовленням проектно-кошторисної документації по відновленню мосту із залученням коштів місцевого бюджету, - зауважив Борис Борисович. - Також до роботи в цьому напрямку будуть залучені промислові та сільськогосподарські підприємства, що розташовані на території Завальської сільської ради. І лише тоді можна буде додатково залучити кошти з місцевого та державного бюджетів на виконання проекту.


Теги: с.Кудринці, мости

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.