Перейти на мобільну версію сайту


07.04.2017

ПОТРІБЕН РУМУН ІЗ НАГАЙКОЮ

рейд1Минулої п’ятниці муніципальна поліція провела рейд у каньйоні в районі Польських фільварок та частині Біланівки. Члени рейдової групи виявили стихійні звалища сміття на вул.Смотрицька. Здебільшого ці смітники влаштували мешканці верхніх вулиць Польських фільварок – Зіньковецької, провулка Київський. Вони себе поводять, м’яко кажучи, не як люди. Адже не можна біля своєї господи прибирати, а десь гадити. Крім того, немає можливості зібрати сміття на крутих схилах, тому воно роками там висить. З урвища летять старі холодильники, стільці, дошки, склотара, пластикові пляшки, будівельне сміття. І зазвичай це робиться вночі, щоб мешканці нижніх вулиць не бачили, хто свинячить. 

Нас зупинила молода жінка і поскаржилася, що на її подвір’ї гралася дворічна дитина і хтось жбурнув униз каменюку, яка пролетіла біля голівки дитяти, напевне, рука Божа відвернула від неї смерть. Під час рейду було виявлено скидання мішків зі сміттям з урвища біля річки. Зрозуміло, що газди там не ходять, тому й можна це робити, а от про те, хто ж прибиратиме, ніхто й думки не має.

рейдТакож було виявлено чоловіка, який на берег річки вивозив зі свого домогосподарства землю. На нього було складено протокол, який направили на адмінкомісію. Ще один протокол не змогли пустити в хід, бо господаря не було вдома. Слід відзначити, що цього разу стало менше стихійних сміттєзвалищ, на які минулого року були складені протоколи про адмінвідповідальність і надані приписи. 

І ще досить неприємне враження від того, що багато людей занедбали свої подвір’я, які, напевне, не прибиралися десятиліттями і далі збирають і збирають. Так і хочеться відправити до таких господ румуна з нагайкою, який ходив і, якщо на обійсті не було прибрано, бив по хребту, тому люди не допускали, щоб біля їхніх домівок був бруд і сміття. 

Теги: каньйон, рейд поліції, сміття

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.