Перейти на мобільну версію сайту


27.05.2016

ПОТРЕБА Є, З ОПЛАТОЮ СЛІД ВИЗНАЧИТИСЯ

Міська влада шукає шляхи вирішення проблеми фінансування ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти». Неодноразово проводилися спільні засідання з керівникам різних ланок виробництва, зокрема, машинобудівної, металургійної і деревообробної галузей, аби ті сформували замовлення на робітничі кадри.

Нагадаємо, з 1 січня видатки на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних закладах освіти, які розташовані в містах обласного значення, передані на утримання місцевих бюджетів. На сьогодні в ДНЗ навчається 1200 студентів, 200 з яких – кам’янчани. 

Поки що ситуація з фінансуванням Центру невизначена. Департамент економіки та розвитку інфраструктури міста доручив підприємцям у тижневий термін озвучити реальну потребу в кадрах. Адже Центру потрібно формувати замовлення на наступний навчальний рік.

Представники підприємств, у свою чергу, надали пропозиції керівництву закладу проводити практичні заняття у виробничих цехах і, можливо, поетапно переводити навчання на платну основу. Керівник автоагрегатного заводу готовий оплачувати підготовку близько десяти спеціалістів, потрібних підприємству. Готове зробити замовлення і ПП «Пакт». Можливо, крапки над «і» розставлять слухання в комітеті Верховної Ради щодо подальшої долі профтехосвіти. 


Теги: профтехосвіта, фінансування

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.