Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2018

ПОДОЛАВШИ НЕЗРУЧНОСТІ, СТАНЕ КРАЩЕ

привокзальнаУ понеділок мешканці Привокзальної, 24 (на розі Привокзальної та Пушкінської) перекрили рух автотранспорту, який з об’їзної дороги пішов по вулиці Пушкінській і здіймає таку куряву, що можна стати на ту хмарину, і вона тебе підніме. Особливо густий пил, коли проїжджають фури. 

Досить того, що газові викиди стоять завісою, та ще й порохи від мучки, якою засипали ями. Її за колесами розвезли по всій Пушкінській, вона просочується в квартири. Люди скаржаться, що почали кашляти, що не встигають прибирати в помешканнях пил. І дійсно, перебуваючи на місці події, хвилин 20 у роті було відчуття нібито якоїсь хімії наїлася. Напевне, той пил канцерогенний, і тому такі відчуття. Люди протестували проти такої схеми руху, і вимагали, щоб її змінили та спрямували по частині Данила Галицького, де не живуть люди. Мешканці були рішучими і жодної автівки не пропустили. Того дня транспорт спрямували вулицею Данила Галицького. Та, за словами комунальників, його неможливо туди направити, бо та дорога й без того перевантажена транспортом, там ринки, тому, якщо ще й цей транспорт туди піде, будуть постійні затори. Молодці люди, що вміють згуртуватися і висловлювати своє волевиявлення, але дорогу так чи інакше будуть робити, бо в такому вигляді вона не може існувати. Тим паче, будівництво нової об’їзної дороги, яка місту не належить, замовила держава, і вона мала подбати про шляхи добирання автотранспорту до потрібних об’єктів. Ями по коліна потрібно було тимчасово засипати, але не мучкою. Через будівництво цієї дороги страждають і міські магістралі, але об’їзну вкрай потрібно зробити і забути про цю проблему на роки. Та й людям буде потім комфортніше, коли на ямах не грюкатимуть великовантажні автівки, не буде пилу, а буде новенька, рівненька дорога. Тим паче, що на сьогодні майже нічого для них не змінилося, бо ж і без того весь вантажний транспорт їхав повз цей будинок тільки з іншого боку. Місцеві комунальники прибрали з дороги пил і сміття та полили проїжджу частину об’їзної дороги та Пушкінської.

До цієї акції протесту додалася ще одна, на розі Північної і Привокзальної. Там вже йде будівництво нової дороги. Тамтешні підприємці не давали знімати бруківку для просування робіт, бо проїзд до їхніх об’єктів обмежується. Проте необхідно дещо потерпіти, як же інакше зробити дорогу. У цьому випадку іншого шляху немає. Або з розумінням ставимося до незручностей, або їздимо по ямах й надалі та ковтаємо пил. Незручності відчуває й центр міста, адже проспектом у напрямку Чернівців теж пустили увесь транспорт і окрім того, що перевантажений автомобільний потік, велика загазованість, ще й псується дорожнє покриття. Проте після введення об’їзної в експлуатацію, не лише кам’янчани зітхнуть з полегшенням, а й не поширюватиметься недобра слава нашого туристичного міста у світі.

 Валерія СУШИЦЬКА. 


Теги: вул.Привокзальна, мешканці проти

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.