Перейти на мобільну версію сайту


17.06.2015

ПО СКЛУ У ЄВРОПУ

«Звична щоденна прогулянка цього дня закінчилася плачевно, - пише в «КлюЧ» наш читач Олександр Польовий. - За це «подяка» любителям відпочинку на березі річки Смотрич на Польських фільварках. Хтось вигул собаклюбить полежати та позасмагати на сонечку, покупатися в річці. Хтось радіє тому, що має можливість посидіти з вудочкою на березі Смотрича. Нам же з товаришами подобається надвечір гуляти зі своїми чотирилапими улюбленцями вздовж берега. Вівчаркам є де і побігати, і покупатися у воді.

А хтось, перепрошую, любить пиячити і залишати після себе купу непотребу - пусті пляшки, поліетиленові пакети, якісь огризки та об’їдки... І такі «відпочивальники» і берег загадять, і в річку сміття накидають!

Вчора під час прогулянки собака випадково наштовхнулася на таку купу зі сміттям у воді. Як наслідок - глибокий поріз, операія під загальним наркозом. Довелося сшивати сухожилля й, звісно, саму лапу. Принагідно хочемо подякувати нашому ветеринару Віталій Чухно за швидкий приїзд та якісну допомогу.

Що ж, купатися у Смотричі тепер стає небезпечно. А якби на місці собаки опинилась людина чи дитина? Такої ж важкої травми вона точно б не змогла уникнути. Ідемо в Європу по склу?!

Звертаюсь до порядних людей, будьте уважними! Бережіть дітей, добре перевіряйте місце для купання та прогулянок».

Теги: вигул собак, благоустрій міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.