Перейти на мобільну версію сайту


17.11.2017

ПЛИВАНЮК ПІДСТАВИВ ГОЛОВУ, А ЛЯРГО – ПЛИВАНЮКА

стоматологТринадцятого в понеділок міський голова Михайло Сімашкевич та члени тимчасової комісії з перевірки діяльності стоматполіклініки Анатолій Гурома і Геннадій Невенчан, начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк, голова фракції БПП «Солідарність» у міській раді Василь Кобильник зустрілися з трудовим колективом стоматполіклініки, щоб розставити крапки над «ї».

Міський голова повідомив про результати перевірки створеної комісії фінансової і економічної діяльності стоматполіклініки. Всього було виявлено 16 пунктів недоліків, які були передані в правоохоронні органи для встановлення істини. 

Михайло Сімашкевич зазначив, що реформа була неминучою, і тому стоматполіклініку перевели на самоокупність, тим паче, що приватні стоматкабінети легко виживають. Але лікарі обурювалися через те, що в них мала зарплата при великому плановому завданні, а головний лікар та бухгалтер отримують набагато більшу винагороду за свою працю. Та при планових завданнях стоматологам доводиться самим купувати інструменти і медикаменти. Лікарі готові працювати і заробляти на себе, але при адекватних умовах праці.

Крім того, Анатолій Гурома порушив питання щодо посади головного лікаря стоматполіклініки, адже в нього контракт закінчився, і вже на цей момент стоматологія була безголовою. Це питання було спрямоване до міського голови і до начальника управління охорони здоров’я Юрія Пливанюка. Михайло Євстафійович обурився, що Юрій Васильович не вирішив це питання.

«Ви мене підставили!», – сказав Пливанюку голова.

Та незрозуміло, чим займається юрист управління охорони здоров’я Ольга Лярго, яка не прослідкувала і не підказала Юрію Пливанюку про закінчення контракту й не допомогла видати наказ. Напевне, окрім пліток, пані юристка забуває про виконання службових обов’язків. Уже давно настав час від цієї посади позбутися і взагалі провести оптимізацію в управлінні охорони здоров’я, адже бюджет не може годувати дармоїдів.

– Контракт з головним лікарем комунальної установи закінчений, та до надання висновків правоохоронних органів обов'язки керівника закладу виконуватиме його заступник, – прокоментував міський голова Михайло Сімашкевич.


Теги: стоматполіклініка, комісія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.