Перейти на мобільну версію сайту


16.05.2014

ПЕРЕКРИЛИ, ТА НЕ ТОЙ

До редакції звернувся мешканець 1-го під’їзду з просп.Грушевського, 64, Валерій Сіньков, який скаржиться на працівників газової служби. 13 травня на під’їзді його будинку повісили оголошення про перевірку лічильників на предмет витоку газу.
- Газовики здійснили перевірку і видали припис на заміну витяжки, яка має бути не гофрованою, газ.jpgа металевою, - каже Валерій Володимирович. - У нашому під’їзду майже у всіх квартирах встановлені гофровані витяжки. Що їх тепер міняти, бо хтось запустив новий проект? Чи немає куди збагрити металеві труби, то їх в такий спосіб вирішили нам продати?
Газ нам відключили без попередження після 17:00, коли люди повернулися з роботи додому і їм потрібно приготувати їжу. Ми зателефонували на «104», де нам відповіли, що під час перевірки одна з квартир була зачинена, тому було перекрито весь стояк. І поки не буде доступу до тієї квартири, доти ми не отримаємо газу. Що ми всі відтепер заручники, навіть попри те, що вчасно платимо за послуги?
Диспетчер оперативної служби міськвиконкому, до якого ми зателефонували пізніше, запитала, чи був складений акт про витік газу. Але такого документу ми не бачили. Диспетчер облгазу на наші претензії сухо відповів: «Проводиться перевірка на витік газу». Навіть дзвінок на урядову лінію не дав жодного результату. Ми залишилися без блага цивілізації. Зрозуміло, якби я жив десь у селі, нарубав би дров, запалив грубку та приготував їжу, а що робити в багатоповерхівках?
Вирішив, якщо в будинку витік газу, потрібно викликати аварійну службу газу. О 21:45 викликали аварійку. Приїхали спеціалісти із спеціальними вимірювальними приладами і таки знайшли витік газу, але... на іншому стояку. Проблему вдалося усунути, але газ ми так і не отримали.
Вранці представники нашого будинку подалися в газконтору. Там їх дуже чемно зустріли і пообіцяли, що з ситуацією розберуться. Та блакитного палива ми так і не дочекалися. Наступного дня я знову оббивав пороги газконтори. Близько 11:00 газ подали хоча та одна квартира так і була зачиненою.   
Схожа ситуація виникла в мешканців просп.Грушевського, 39, можливо, ще і в інших будинках міста, адже оголошення про перевірку лічильників газу почали з’являтися на всіх під’їздах як гриби після дощу.
Що й говорити, у нас все робиться для людей.

Теги: газконтора, ПАТ "Хмельницькгаз"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.