Перейти на мобільну версію сайту


12.12.2014

ОРИНИН ХАЗЯЙНУЄ ЯК МОЖЕ

Зима - це не тільки чудова пора, яка тішить око білим килимом зі снігу та льодяними візерунками, це ще й час блаженства для недобросовісних господарів, яким сніг допомагає оринин.jpgприховати їхні нехлюйства.

Правду кажуть, який сільський голова, такий і порядок.

У Оринині за наведення порядку взялася жінка, та порядкує сільська голова не скрізь, а лише там, де «треба».

У ліси, що знаходяться в межах Орининської сільської ради, краще не заїжджати - замість грибочків, ягід та свіжого повітря можете натрапити на нестерпний сморід і купи сміття. На узбіччях ситуація не краща. Натомість сільський голова Ірина Корженко закочувати рукава не поспішає, та й незрозуміло, є на території сільської ради санкціоновані сміттєзвалища чи немає.

Цитуємо відповідь на інформаційний запит, який надійшов за підписом Ірини Анатоліївни: «На території сільської ради знаходяться два несанкціонованих сміттєзвалища в с.Оринин та с.Ріпинці. Відповідні документи на дані сміттєзвалища не виготовляються, так як вони знаходяться за межами населених пунктів».
То все ж таки, у селі чи за селом, так і незрозуміло?..

А от на території паркової зони в центрі с.Оринин ще рік-два і буде ідеальна чистота, щоправда, з «пеньками». Тут вже зрізали 19 дерев, з яких 9 ясенів, 2 каштани та 8 акацій, мовляв, це сухостої, які знаходяться в аварійному стані. Дивина та й годі - росли дерева, збагачували планету киснем як раптом в один момент аж 19 з них всохлося! І поки ніхто не звертає увагу, в тому числі й районна екологія, спеціаліст якого Руслан Якубаш входить до складу комісії з видалення зелених насаджень, всохнеться й решта парку?..

Теги: с.Оринин

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.