Перейти на мобільну версію сайту


16.11.2012

ОБЛИЧЧЯ ПОМИЛИ, А ПРО ЗАД ЗАБУЛИ

13 листопада було проведено рейд на Руських фільварках. Головну увагу перевіряючі зосередили на засміченні схилів каньйону річки Смотрич. Уже набридло пояснювати гостям міста, чому на наших схилах повно різного сміття і чому постійно димить багаття, заповнюючи димом увесь каньйон.
Комісія у складі директора КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста» Петра Солярка, йогорейд (1).JPG заступника Валерія Предиткевича, дільничних інспекторів міліції Сергія Кукурудзи і Сергія Коблі та контролера абонентського відділу КП «Спецкомунтранс» Наталії Семенишеної пройшли домоволодіннями вулиць Нагорна та Річна. Саме ці вулиці виходять на схил каньйону. Сказати, що там жахи, це нічого не говорити. Лише навпроти двох домоволодінь, що на вул.Нагорна, 35а, та 33, ми не знайшли сміття. У решти ж - усе, що непотрібне, «господарі» викидають за паркан у каньйон. Навіщо ж смітити на власному подвір’ї, якщо сміття можна викинути на скелі? А будинки тут, я вам скажу, досить пристойні: видно, що не бідні люди живуть. Обличчя гарне в кожного обійстя - чисте, вимите, а от ззаду забули причепурити, або просто не бажають цього робити.
Кам’янчанам та гостям міста доводиться «милуватися» цими смітниками, як і «тішитись» зіньковецьким схилом. Аби рейд (3).JPGвстановити, що на тих схилах твориться, членам рейдової групи довелося дряпатися над урвищем, фотографувати, а вже потім цілеспрямовано йти до господарів і складати протоколи. Один, помітивши, як хтось дряпається по схилу, навіть пообіцяв дати по голові, щоб не вешталися повз його дім.
Упродовж рейду було складено протоколи на порушників благоустрою міста. Їх буде викликано на адмінкомісію, яка й вирішить, що з ними далі робити. Хоча багато хто з господарів відразу реагував на зауваження і брався прибирати. Що, звичайно, дуже приємно. Виходить, й справді, людям потрібен «батіг». 

Теги: рейд, благоустрій міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.