Перейти на мобільну версію сайту


11.12.2015

ОБЕРЕЖНО, ЛЮК!

У с.Довжок працівники ПАТ «Укртелеком» прокладали кабель. Роботу свою зробили справно, а от довести долюки діла не спромоглися.

Три люки так і залишилися відкритими пащами-пастками, в які за мить може потрапити необізнаний мешканець. Один із таких люків знаходиться прямісінько на сільській дорозі. З нього стирчать гіляки, яких понакидали завбачливі жителі Довжка. У світлу пору доби такі орієнтири слугують своєрідним застереженням, мовляв, пересуватися тут небезпечно. Ще два люки-пастки причаїлися на сільских вулицях, в один із таких безсоромні людиська почали скидати сміття.

- Маємо проблему, яку самостійно не можемо вирішити, - коментує ситуацію Довжоцький сільський голова Руслан Рябий. - Люки знаходяться на балансі «Укртелекому», і ми не маємо права їх ремонтувати. Особисто пропонував директору «Укртелекому» спільно вирішити це питання, але поки жодної реакції. Це ще добре, що ми обгородили їх та попередили людей, а, не дай Боже, хтось потрапить у ту яму, що тоді? Хто нестиме відповідальність за здоров’я людей?

І справді, кому вигідна така бездоглядність? Проблема з відкритими люками має місце у багатьох населених пунктах району, так власне і в Кам’янці. Якщо певна організація за них несе відповідальність, то робити це вона повинна постійно.

Теги: люк, ПАТ "Укртелеком"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.