Перейти на мобільну версію сайту


29.08.2014

НЕЗАКІНЧЕНА ВІЙНА ТАМ ПРОДОВЖИТЬСЯ ТУТ...

Воістину геройський вчинок зробив комбат 5-го батальйону територіальної оборони (БТО) «Прикарпаття» Віталій Комар. Він узяв на себе надзвичайну відповідальність, яка, можливо, йому вартуватиме волі.
- Майже в останню мить комбат вивів з-під обстрілу наш батальйон, - розповідає старший лейтенант Віктор Смірнов. - Коли з російського боку нас почали обстрілювати «Гради», було зрозуміло, що нікому вже не вижити...
За це йому доземно й безмежно будуть вдячні мами, дружини, діти Івано-Франківщини. Вчора батальон.jpgбатальойн проїхав через територію Хмельницької області. За словами наших колег-журналістів, колона знесилених й обдертих вояків пройшла через обласний центр і направилася до Івано-Франківська.
Героїв чекають рідні й близькі, а командира - прокуратура. За врятовані 400 життів, які він вивів з-під обстрілу і повернув додому, його, швидше за все, притягнуть до відповідальності.
Бійці 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття» знаходилися за 10 км від Амвросіївки. Основним їхнім завданням було забезпечення правопорядку, недопущення терористичної загрози й диверсійних актів на території області.
Після загибелі начальника штабу БТО «Прикарпаття» капітана Юрія Барана цей військовий підрозділ перевели в дещо безпечніше місце - він прикривав тили тактичних груп і з’єднань Збройних сил, добровольчих батальйонів МВС та бійців Нацгвардії, які проводять антитерористичну операцію на Донеччині.
Цей мотострілецький батальйон не мав ні бронемашин, ні бронетранспортерів. І чим ці вояки мали захищати нашу землю, коли на них перли танки і бронетранспортери, а у них крім шкільних автобусів нічого й не було?
Отже, тепер незакінчена війна там, на сході, продовжиться війною вдома за чесне ім’я. А що прокуратурі чи політикам 400 врятованих життів?
Я не закликаю до безчинств, але тепер ми маємо всім миром відстоювати чоловіків, що дивом врятувались із зони АТО!

Теги: БТО "Прикарпаття", АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.