Перейти на мобільну версію сайту


05.09.2014

НАВЧИЛИСЬ ХОДИТИ - І ВІДРАЗУ НА ВІЙНУ

Два роки від народження - це вже дитина навчилася стояти і щось лепетати, а для колективу - це час адаптації та звикання. Та є в нашому місті один колектив, який за два роки міцно став на ноги і взявся захищати Батьківщину.
Цей колектив переформатований із багатьох військових підрозділів інженерного забезпечення. Називається він 11-ий понтонно-мостовий батальйон.
Після цілковитого знищення військових інженерів у Кам’янці 3 вересня наказом Міноборони було створено військову частину А-3290. Очолив частину досвідчений військовий інженер підполковник Олесандр Паровий.
Підрозділ один із перших пішов захищати суверінітет держави, служити народові України і виконувати військовий обов’язок на сході.
20 травня батальйон підняли по тривозі й відправили під Луганськ. Там військові починали облаштування з нуля, адже їх вивезли в голий степ і дали завдання. Чоловіки швиденько впоралися з облаштуванням військового табору та побуту, на те вони й інженери. Згодом їх чекали набагато серйозніші випробування. Нанюхалися хлопці смаленого пороху, зайнялися інженерною розвідкою річки Северний Донец, знешкоджували вибухонебезпечні предмети, займалися наведенням мостів та переправ.
Грамотний, дисціплінований, згуртований колектив військових інженерів з честю справляється із поставленими завданнями.
За це від Міністерства оборони та міської влади військові отримали різні відзнаки і визнання. У свою чергу керівництво батальйону подякувало всім, хто докладає зусиль, аби підтримати наших вояків. Серед них - перевізник Волков, підприємці Івасечко і Юр’єв та багато інших.
- До військових і армії нарешті повертається довіра людей, - зазначив директор ТОВ «Український кристал» Володимир Юр’єв. - Можливо, нарешті державотворці оцінять віслів «Хто не хоче годувати свою армію...». Влада повинна повернутися до проблем військових і розбудови армії обличчям.
Володимир Васильович подарував батальйону оргтехніку, а від імені матерів міста Тетяна Кононенко вручила ікону, щоб вона оберігала наших саперів від біди і принесла швидку перемогу.
- Ми будемо молит Бога, аби ви живими й неушкодженими та якнайшвидше повернулися додому, - на останок додала вона.

Теги: 11-ий понтонно-мостовий батальйон

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.