Перейти на мобільну версію сайту


22.08.2014

«НАСОЛОДА» МОГЛА СТАТИ ОСТАННІМ КОВТКОМ

Виявляється, що булкою з яблуками можна отруїтися! Отруйна здоба потрапили в торгівельну мережу міста, й, непевне всієї області з хмельницької фірми «Насолода».
- Уранці, саме на Спаса, мій колега купив у магазині «Тано» чотири булочки з яблуками і пригостив ними й мене, - розповідає постраждала. - Два рази вкусивши, почула їдкий запах, наче з стоматкабінету. Та, на щастя, телефонний дзвінок врятував мене від подальшого поїдання «смаколика». Уже до кінця телефонної розмови підозріло почав терпнути язик. Ще за мить у роті почало гірчити.
Згадую, що ж могла з’їсти, бо сьогодні, окрім булки, не снідала. Ніби нічого такого не споживала. Взяла булку, щоб заїсти гіркоту, а від неї сморід аж зашкалював! Я - в магазин. Продавчині теж скаржилися, що їли здобу, від якої був дивний запах, але люб’язно запропонували повернути гроші. Та кому вже потрібні ті гроші, якщо в голові почало паморочитись? До роботи ще встигла дійти, щоб на очах у людей не повернути булку зі шлунка. Колеги швидко дали сорбент і багато води. Та ставало дедалі гірше. Довелося звертатися в інфекційне відділення міської лікарні. Лікар оглянув, виявив інтоксикацію організму й велів лягати на лікування. Та від госпіталізації я булка.JPGвідмовилася, пообіцявши амбулаторно прокапатися. Що й роблю.
Але, якщо мені здоровій, дорослій людині так зле, то що би сталося з дітьми, які могли таку ж булку з’їсти, чи з бабусями, які того дня масово їх скуповували, бо йшли на службу до церкву?
Наше звернення з приводу цієї ситуації до санепідемстанції практично залишилось без розгляду. Нам повідомили, що наразі будь-які перевірки заборонені Законом до кінця року. Отже, виробник може труїти нас чим завгодно, бо держава відмахнулася від споживача? Хоча відмахнулася вона від нього давно, вбивши повноцінні відділи прав споживачів.
Менеджер, який доставляє у місто продукцію «Насолоди», повідомив нам контакти керівництва фірми. У телефонному режимі поспілкувалися із заступником директора з виробництва. Чемна працівниця дізналася, що сталося й вибачилася. Вона розповіла, що телефонувала в торгівельні мережі, куди постачається ця продукція, але ніхто не скаржився, мовляв, ми перші.
Але люди могли і не зрозуміти, що з ними сталося і чому, бо вже споживали щось окрім булки. От і нарікали на свій мерзотний стан через вчорашні кавуни, ковбасу чи ще щось. Нам пообіцяли прислати менеджера, який візьме цю булку на дослідження, але...
Довелося по своїм каналам вишукувати можливості провести дослідження випічки від «Насолоди». Наразі булку здали на експертизу, чекаємо на результати.
Виявляється, гасло: «Купуйте своє - кам’янецьке» - не порожній звук. У такому випадку хоч можна звернутися до виробника, зазирнути йому у вічі чи присоромити й проконтролювати.

Теги: ТМ "Насолода", отруєння

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.