Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2018

НАС МАЮТЬ ЗА ЛОХІВ І ДУШАТЬ, ЯК КЛОПІВ

У зв’язку з підписанням Президентом України Закону «Про лічильники», українці можуть викинути прибори обліку тепла, води, які встановлені в квартирах.
Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії і водопостачання», квартирні лічильники визнані некомерційними і їхні показники не будуть братися до уваги, тепер вони просто розподільчі лічильники.

Оплата за комунальні послуги нараховуватиметься у відповідності до загальнобудинкового приладу обліку. А це означає, що люди, які економлять і ретельно слідкують за своїми кранами та унітазами, платитимуть не лише за сусідів, які утримують квартирантів, миють домашніх улюбленців, готують їжу на продаж, а ще й за тих, хто краде ці послуги, та платитимуть за втрати, тобто пориви водопроводу.

Отже, виходить, що люди витратили гроші на встановлення лічильників, а тепер вони непотрібні і не беруться до уваги, натомість слід буде ще й платити за когось.

Нині масово встановлюють газові лічильники, напевне, це теж свого роду чийсь бізнес на державному рівні, інакше як їм бідолахам вижити. То одні лічильники придумують, то інші, щоб перекачувати собі гроші.

Теги: закони, лічильники обліку

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.