Перейти на мобільну версію сайту


08.04.2016

НАРАЖАЮТЬ ТИХ, ХТО ВОЮВАВ ЗА НАРОД, ВОЮВАТИ ПРОТИ НЬОГО

Тих, кого відправили два роки тому захищати суверенітет держави, нині зіштовхнули зі власним народом.
Мова йде про надання земельних ділянок під будівництво 36 гаражів учасникам АТО. Як виявилося, виділена ділянка проходить впритул до ДП НТК «Завод точної механіки» з одного боку, з іншого - по вул.Крип’якевича, де розташований приватний сектор. Між ними - тротуар і частково проїжджа частина. Крім того, вздовж огорожі ДП проходять комунікації (газ, вода).

Огорожа потребує заміни, підприємство частково розпочало роботи, решту ж потрібно замінювати саме там, де виділена земля під гаражі.

Мешканці прилеглої вулиці вкрай обурені, що їм свого часу не давали цих земельних наділів, а сьогодні, незважаючи на тамтешні комунікації, землю роздерибанили між посадовцями, військовими, працівниками військомату, депутатами та трьома атошниками. Але людей хтось ввів в оману, бо всі особи, які отримали право звести гараж, є учасниками АТО. Ці військові стали жертвами чийогось недбальства, адже вони витратили гроші на виготовлення документів і стали заручниками у людей, які там мешкають. Навіть, незважаючи, що це земля міської громади, люди повстануть, адже їхні ворота будуть впритул до гаражів. Крім того, там немає ні під’їзних шляхів, ні тротуарів. Та й цікаво, як гаражі людей з війни можуть межувати з оборонним підприємством?

За словами заступника директора з безпеки та охорони ДП НТК «Завод точної механіки» Олега Нижника, в ДБНах не існує норм щодо відстані до огорожі, але в Земельному кодексі є поняття добросусідських відносин, тобто при розмежуванні має бути погодження з усіма суміжними землекористувачами. Цього зроблено не було.
До людей виїхали двоє депутатів - Михайло Посітко і Андрій Бойко, які пообіцяли їм допомогти з вирішенням цього питання. До речі, під огорожею ДП вже збудовано два гаражі: один - капітальний, інший - розбірний.

Теги: ДП НТК «Завод точної механіки», військові

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.