Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2018

НАБЛИЖАЄМОСЯ ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ

дороги19 червня заступник міського голови Сергій Бабій провів засідання щодо ремонту об’їзної дороги. Її збудували 40 років тому, вона була розрахована на ту кількість і вантажоємність автотранспорту, що існувала того часу. Тоді було прийнято рішення замостити її бруківкою. Перші 30 років дорогу експлуатувало місто і вона йому належала, останні 10 років це дорога державного значення і нею піклувався Укравтодор. Дорога, яка проходить від просп.Грушевського по Північній і далі до мосту «Лань, що біжить», не просто жахлива, а вбивчо жахлива. Слава про неї лине всім світом, тому, напевне, сором дістався до вищої влади і нещодавно Кабмін прийняв рішення про виділення державних коштів на ремонт об’їзної дороги в Кам’янці-Подільському.

Ремонт проводитиметься в два етапи: перший – від «кола безпеки» по Північній до Привокзальної і до оптового ринку на Князів Коріатовичів, другий – від Князів Коріатовичів до мосту «Лань, що біжить».

Перший етап буде розподілено на дві частини – від «кола безпеки» до кінця Північної (до Привокзальної). Цей відрізок становить 600 м, його будівництво почнеться цього року. Вже проведено тендер, який виграло ПП «Будмонтажсервіс». Підприємство буде проводити роботи і на другому етапі. Загальна вартість проекту складає 51 млн грн. За ці гроші має бути відремонтовано 9600 м дорожнього полотна. Нині проходять підготовчі роботи. Існуюче дорожнє покриття зніматимуть на 70 см завглибки. Бруківку, яка залишилася на Північній та біля колишньої МШД, знімуть і безкоштовно передадуть місту, хоча за законом вона належить фірмі, яка виграла тендер. Два шари асфальтового покриття дороги становитимуть 21 см. Цей проект передбачає заміну бордюрів. А от про зливову каналізацію має подбати місто. Уже виділено 150 тис. грн, хоча 45 каналізаційних колодязів обійдеться в 900 тис. грн.

Будівництво об’їзної дороги принесе низку незручностей для мешканців міста та підприємств, які знаходяться в тому районі. Тому вже розроблено схему руху автотранспорту. Транзитний транспорт курсуватиме проспектом на міст. Для автоагрегатного заводу буде проїзд лівою стороною зеленої зони. Також буде проїзд по вул.Індустріальна, по якій пройде грейдер і вирівняє ями. Сергій Віталійович пообіцяв, що вулицю будуть поливати. Тому підприємства, які знаходяться на Індустріальній, і «Модуль» зможуть користуватися Індустріальною, доки до неї не дійдуть роботи. Також буде рух від Привокзальної по Пушкінській. Правий бік Північної, тобто мешканці, школа, гуртожитки, управління освіти користуватимуться запасними воротами з вул.Тімірязєва. Проблемою стане перехрестя біля понтонного мосту, там може бути колапс. Транспорт тимчасово пропустять через район «Новобудова» та вздовж залізниці. Наразі схема ще готується до затвердження і буде оприлюднена в соцмережах та газетах.


Теги: ремонт об’їздної

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.