Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2018

НА СТАРЕ МІСТО МАЙЖЕ ДВА МІЛЬЙОНИ

фортецяПісля обстеження 2 березня зруйнованого муру Старої фортеці експерти назвали декілька причин його обвалу.

Як повідомив директор державного історичного музею-заповідника Олександр Заремба, фахівці встановили, що деякі частини муру західної ділянки в 2008 році, коли здійснювалися попередні ремонтно-реставраційні роботи муру Західної частини Північного двору, були залишені без проведення таких робіт, що призвело як до прискорення наступних деформацій цих частин, так і до пошкоджень відремонтованої. Крім того, ця ділянка піддавалася періодичному та тривалому замоканню, а для кам’яної кладки стін і мурів застосовувались речовини з в’яжучими матеріалами, які під впливом процесів замерзання і розмерзання у зволоженому стані піддаються руйнуванню. Наразі музей проводить роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації для виконання ремонтних робіт.

А тим часом мережею почали поширювати інформацію, що з коштів, які сплачуються за проїзд територією музею-заповідника через Замковий міст, мізерна частина йде на утримання історичних об'єктів. Левова частка надходжень витрачається на обслуговування шлагбауму та виплату заробітної плати працівникам підприємства. Зовсім інші цифри днями оприлюднив міський голова Михайло Сімашкевич.

– 1 млн 899 тис. грн – саме стільки ми отримали до цільового фонду міського бюджету за 2016 та 2017 роки з платного проїзду через Замковий міст, – повідомляє Михайло Євстафійович. – При цьому на ремонт об’єктів у Старому місті спрямували більше 2,2 млн грн (плюс ще за рахунок коштів з іншого джерела доходів). Так, 120 тис. грн направили на поточний ремонт Галереї мистецтв; 177,5 тис. грн – поточний ремонт вул.Кузнечна; 149,7 тис. грн – капітальний ремонт мереж вуличного освітлення і влаштування підсвітки туристичних об’єктів Старого міста; 424,3 тис. грн – капітальний ремонт тротуарів Старого міста, зокрема й на площі Польський ринок; 710,8 тис. грн – капітальний ремонт доріг Старого міста, в тому числі вулиць П’ятницька, Папаніна; 294,1 тис. грн – будівництво павільйону для консервації археологічних досліджень по вул.Польський ринок; 49,8 тис. грн – поточний ремонт башти Водяна; 50 тис. грн – поточний ремонт Західного каземату; 250 тис. грн – на казарми Старої фортеці.


Теги: ремонт Фортеці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.