Перейти на мобільну версію сайту


07.10.2016

НА ФАРЕНГОЛЬЦА БУВ КАМЕНЕПАД

сходи3 жовтня жінка, яка піднімалася сходами Фаренгольца, потрапила під каменепад.

- Подумала, що на мене скеля падає, - розповідає пані Ніна, - та коли піднялася нагору, зрозуміла, що на Кузнечній хтось будується. Але ж загородити своє будівництво, щоб убезпечити життя людей, можна було. Мені каменюка ледве у скроню не втрапила, я встигли відскочити, і камінь вдарив мене лише по нозі.

«Ключ» побував на місці події. Дійсно, сходи засипані камінням, зсуви землі просто на сходах. Доки у справу не втрутився заступник міського голови Сергій Бабій, відповідні служби на повідомлення людей не реагували. Зі власником будівництва мансардного двоповерхового будинку переговорили, і він пообіцяв усунути всі недоліки. Зокрема, убезпечити людей від падіння каміння й не допускати зсуву грунту.

Окрім людей ще й до пам’яток слід бережно ставитися. Що тільки не пережили сходи – їх руйнувала негода, люди крали кам’яне мощення сходового маршу, ламали й знімали поручні. Але за такі речі можна сильно поплатитися, адже сходи Фаренгольца – пам’ятка архітектури місцевого значення ХІХ століття. Сходи з’єднують вулицю Кузнечну вгорі з вулицею Руською внизу, що пролягає берегом річки Смотрич.

Власник будівництва ще й пообіцяв відремонтувати підпірну стіну, яка почала руйнуватися. Ймовірно, це бастіон св.Трійці – пам’ятка архітектури XVIII ст., що підсилювала оборонні функції Польської брами та контролювала дорогу з каньйону до Кушнірської башти.

Теги: сходи, облаштування

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.