Перейти на мобільну версію сайту


24.06.2016

НА ДВОХ МАРШРУТАХ ДВА ЗАУВАЖЕННЯ

Відділ пасажирських перевезень сформував робочі групи, щоб провести перевірку приватних перевізників.

Нині в Кам’янці в пасажирських перевезеннях задіяно 180 автобусів, сформовано 12 маршрутів загальною протяжністю 535,6 км.

Від кам’янчан є нарікання щодо недотримання графіку руху, хоча й посадовці стверджують, що за маршрутками проводиться супутникове стеження, але яким дивом їм вдається по 40 хвилин увечорі «міражем» проїздити повз зупинки, хоча супутник стверджує, що маршрутка була. З одного боку, який сенс брехати супутнику? Але ж, простоявши на зупинці близько години, а потім перевіривши інформацію про їхній рух у транспортній службі, не можеш зрозуміти, чи в порядку в тебе з просторовим уявленням, адже стрілки годинника чітко відбили 40 хвилин очікування, хоча, виявляється, за супутником повз тебе пройшло вже 2-3 маршрутки. Також є скарги від людей про бруд навколо вікон та засмальцьовані чохли на сидіннях.

Отже, було створено чотири робочі групи, в які увійшли представники громадськості, виконавчого комітету, податкової служби, прокуратури, «Укртрансбезпеки». Основна мета – перевірити відповідність документів водіїв та зареєстрованих найманих осіб, дотримання графіку руху і затвердженої схеми маршрутів, наявність відповідної візуальної інформації у салонах маршруток, їхнього санітарного стану.

Було повністю перевірено маршрут №5. Напевне, один із найкращих. Тут завжди порядок: як із автомобілями, документацією, дотриманням графіку руху, так із санітарним станом та дисципліною. Щоправда, на одній автівці була порада замінити гуму. 

Також було перевірено маршрут №6. Пасажири здебільшого задоволені цим маршрутом по всім пунктам. Але й там знайшли, що в одній маршрутці значиться 19 посадковихх місць, а насправді було 21.

Робота мобільних груп триває.


Теги: маршрутні перевезення, перевірка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.