Перейти на мобільну версію сайту


30.04.2015

«МІНИ» ПАТРУЛЬНИЙ НЕ ПІДБИРАТИМЕ

«Дуже гарно!» - пише нам Олексій Кустливий. Мова йде про патрульних коней, яких спостерігали кам’янчани і гості міста під час відкриття туристичного сезону. Але читача цікавить справа житейська: «Хто знає, які мають бути дії патрульного вершника, якщо його транспорт «наклав» серед дороги або площі?».

По коментар ми звернулися до начальника міськвідділу міліції Володимира Калашнікова.Патрульний вершник

- На сьогодні ми маємо шість жеребців, на яких здійснюється патрулювання міста не лише в свята. Наших коней допомагають утримувати благодійники в приватній конюшні. Їх обслуговує інструктор, який займається доглядом та вигулом. За здоров’ям тварин постійно слідкує ветеринар.

Кінний патруль здійснює охорону громадського порядку в парковій зоні й там, де не може проїхати автомобіль. Також їх залучають до охорони громадського порядку в святкові дні. Наші коні навчені і живуть за розкладом. Їх годують за режимом, також вони за режимом проводять випорожнення, тому на тротуарах це не роблять. Не виключаю, що можуть бути випадки, коли коня «притисне», але патрульний вершник знає свого улюбленця й може зробити все, аби цього не сталося посеред площі.

Я вже зазначав, що здебільшого на конях здійснюється патрулювання в парковій зоні, тому нічого страшного не станеться, якщо кінь випорожниться біля дерева в парку, навпаки він його підживить. Коні також навчені не лякатися натовпу людей та вибухів петард. Та попри все, якщо патрульний кінь, як кажуть «накладе», патрульний вершник не зможе це прибрати, бо в нього немає для цього ані приладдя, ані можливостей. Як це собі можна уявити, міліціонер зіскакує з коня і починає замітати? Самі ж з нього сміятися будети. Що ж до мішечків біля хвоста тварин, то для цього потрібна відповідна збруя. Тобто не так легко пристосувати мішечки до патрульного коня. Їх можна прилаштувати до робочих коней, яких ніхто не вчить і не дотримується режиму й раціону харчування.

І дійсно, дуже гарно спостерігати за патрульним вершником, який їде на граційному жеребці. А питання про послід виникло тому, що після завершення святкування відкриття туристичного сезону комунальникам міста довелося збирати чимало конячих екскрементів. Швидше за все, це зробили коні, які розважали публіку. Але були не лише конячі, а й собачих та людські «міни». Причому багато.

Теги: патрульний вершник, патруль на конях, міліція, Володимир Калашнік, міськвідділ міліції

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.