Перейти на мобільну версію сайту


27.05.2016

МЕШКАНЦІ - ЗА МІЧУРІНА

Мешканці вул.Мічурінська проти її перейменування. Ініціатором збору підписів виступила жителька цієї вулиці Олена Гайдученко. 35 домоволодінь поставили свої підписи під зверненням до влади. Люди вважають, що немає потреби вулицю, яка носить ім'я відомого біолога і селекціонера-помолога, автора багатьох сортів плодово-ягідних культур, академіка, який розробив методи селекції плодово-ягодних рослин, узяти й перейменовувати. Їх обурює те, що вулицю вже тричі переназивали: спочатку вона була Східна, потім – Примакова, згодом – Мічурінська, а тепер ще якогось ідола придумають.

- Враховуючи важке економічне становище в країні, ми не маємо можливості оплачувати витрати на переофомлення різних документів, - пишуть мешканці. – Отже, ми проти перейменування нашої вулиці.

Минулого тижня відбувся розширений пленум ради ветеранів міста, на якому розглядали питання щодо Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

- Спілкуючись із кам’янчанами різних мікрорайонів міста, ветерани переконалися, що при перейменуванні вулиць необхідно виробити таку концепцію, щоб вже наступним поколінням не доводилося повертатися до цього питання, - розповідає керівник прес-центру Ради ветеранів міста Анатолій Бернадін, - і не пов’язувати назви з особистостями різних періодів. Разом з тим, слід визначитися, хто компенсує населенню витрати з переоформлення документів, пов’язаних зі зміною назви. Частину витрат має взяти на себе держава, а частину - міський бюджет. Чим винні люди, що повинні нести непередбачені для себе і безглузді витрати?


Теги: декомуназація вулиць

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.