Перейти на мобільну версію сайту


19.04.2013

МАРШРУТНІ ПРОБЛЕМИ ЗАЛІССЯ ПЕРШОГО

12 квітня помічник нардепа Сергій Тимчук та начальник відділу розвитку інфраструктури і туризму РДА Микола Чумак намагалися вирішити ситуацію з пасажирським перевезенням за маршрутом Кам’янець-Подільський-Залісся Перше. За словами багатьох жителів Залісся Першого, водій маршрутки не бажає везти людей до кінцевої зупинки, згідно з маршрутом, а висаджує пасажирів у центрі села. Старенькі бабусі й дідусі, мами з дітьми мусять долати пішки майже два кілометри. Упродовж тривалого часу люди ніяк не можуть порозумітися з цим залісся.JPGперевізником. Щоправда, в цій ситуації одні селяни вийшли з претензіями до водія, інші – виступили на його захист.
Обурені жителі вимагали до себе поваги, а також, щоб перевізник їздив, згідно з маршрутом. За словами ж водія, на кінцеву зупинку, яка знаходиться під лісом, він не завжди їде, бо там немає пасажирів. Натомість, люди говорять, що все залежить від настрою водія. Адже неодноразово траплялися випадки, коли маршрутка забирала пасажирів з центру села, а люди, які очікували на кінцевій, змушені були повертатися додому, бо до них транспорт так і не дійшов. Також розповідали, що коли були снігові замети, водій не зупинився біля дому дівчинки, учениці молодших класів, яка змушена була тривалу відстань долати на власних маленьких двох. Зрозуміло, що висадка пасажирів має відбуватися на зупинках, але людяність не повинна знати зупинок.
Поведінка захисників перевізника проста й зрозуміла. Мовляв, їм водій зупиняється, де потрібно.
Зрештою одні люди просили замінити перевізника на іншого, інші ж казали, що не можна так чинити з односельчанином.
Сергій Тимчук та Микола Чумак наразі вирішили ще раз ознайомити перевізника з розкладом і маршрутом руху, яких він повинен дотримуватися. У разі чергового недотримання водієм маршруту цих норм, його буде змінено.

Теги: Залісся Перше, перевезення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.