Перейти на мобільну версію сайту


20.02.2015

МАРШРУТЧИКИ САМОВІЛЬНО ПІДНЯЛИ ЦІНУ. ФІНТ НЕ ВДАВСЯ

До редакції «КЛЮЧА» звернулися обурені мешканці Колибаївки з приводу підвищення вартості проїзду в маршрутному транспорті.

З їхньої розповіді складається враження, що хтось підбюрює перевізників знущатися над людьми. У цьому напрямку час від часу виникають колізії з перевізниками. Мешканці Колибаївки неодоразово зверталися до районної адміністрації з приводу необгрунтованої вартості за проїзд. 09_minibus.jpgОбурило людей те, що 29 січня в маршрутках, які прямують у їхньому напрямку, з’явилося оголошення, що з 1 лютого вартість проїзду становитиме 5 грн.

Ще у березні 2013 року активісти Колибаївки зверталися у РДА з приводу тодішнього підвищення ціни на проїзд і отримали відповідь, що «Відповідно до розпорядження голови ОДА від 29.02.2012 р. № 50/2012-р., вартість проїзду в автобусах загального користування від м.Кам’янця-Подільського до Колибаївки складає 3.84 грн. Разом з тим, з перевізниками була домовленість з 15.03.2013 р., що проїзд складатиме 3 грн».

Свого часу на рівні області було встановлено вартість проїзду в розмірі 40 копійок за кілометр. Вартість до Колибаївки становила 4 гривні, незважаючи на те, що власне до села немає 10 км.
Після того як перевізники самовільно підняли ціну до 5 грн за проїзд, мешканці зібрали схід села.
Було вирішено провести заміри від початку маршруту й до кінцевої зупинки. Це взялася зробити новостворена ініціативна група. З міста до Колибаївки щодня курсує три маршрути - №№145, 96, 64. Через Колибаївку до Кармелітів проходить маршрут №80 та до Червоної Чагарівки - №55.
Згідно з показами електронних і механічних пристроїв вимірювання, протяжність маршруту №145, який, за словами жителів, починається від райлікарні, закінчується біля дитячого садочка в Колибаївці, становить 8 км 800 м. Марршрут №96 відправляється від кінотеатру «Сінема» та прямує до останньої зупинки в селі, має відстань 10 км 300 м. Таку ж відстань має маршрут №64. Протяжність маршруту №80 становить 12 км, №55 - 13 км.

У понеділок, 16 лютого, делегація колибаївчан вирушила до районної влади і того ж дня саомвільну вартість проїзду було скасовано. Щоправда, перевізники скаржаться, що ціни на все стрімко піднімаються, і їм не вигідно за такою ціною займатися перевезенями.

Самовільне підняття ціни за проїзд не пройшло. Напевне, перевізники чи той, хто підбурив перевізників до такого незаконного кроку, вирішили спробувати «протестувати» настрої людей.

Теги: маршрутні перевезення, с.Колибаївка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.