Перейти на мобільну версію сайту


15.06.2018

ЛЮДИ НАЛАШТОВАНІ РІШУЧЕ

скандал1І знову земельний скандал. Нині як ніколи земля на вагу золота скрізь, а тим паче її лише клаптики залишилися в межах міста.

Такий клаптик у дворі за адресою вул.Героїв Небесної Сотні, 6 знайшов житель с.Довжок Бурий (вчора під час зустрічі мешканців з міським головою та депутатами зясувалося, що Бурий мешкає у будинку №4 у тому дворі). Там у дворі, де має бути зона відпочинку, різні майданчики тамтешніх багатоповерхівок і будинків приватної забудови, виросла низка, швидше за все, незаконних гаражів, але ще є місце під декілька. От і вирішив пан Бурий, що не вистачає ще його гаража чи просто, змінивши цільове призначення на 100 метрах, які депутати люб’язно йому відшматували, можна звести непоганий будинок. І це у той час, коли в місті діє мораторій на землю, бо найперше, кому її виділяють – це учасники АТО. А тут на тобі, «учасник куліковської битви», та ще й на такій знаковій вулиці – Героїв Небесної Сотні.

Куди тільки не зверталися мешканці цього двору впродовж усіх місяців з грудня і до 28 березня, доки не пройшло затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки. За це проголосувала вся «Солідарність» частина «Батьківщини» та «Відродждення» і добрала голосами інших партій. Щоправда, «Свобода» за це не голосувала, як і не проголосували депутати Валерій Гордійчук, Олександр Жильчук, Юрій Пливанюк, Микола Розбам, Олег Ткач та Олександр Ткачук. Свою думку змінив, коли давали землю для розроблення проекту землеустрою Олександр Чинчик.

Коли проходила сесія з надання дозволу на розроблення проекту земле­устрою щодо виділення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, були зауваження головного архітектора міста Ігоря Пиріжка та заступника міського голови Григорія Горшунова, але депутатам цього виявилося замало, от вони і протягнули аж 100 кв.м під гараж, напевне, для автоколони.

Отже, людям довелося звертатися до місцевої прокуратури зі скаргою про те, що біля їхнього багатоквартирного будинку виділили земельну ділянку під гараж, але при цьому забули запитати згоду мешканців. Також люди просять перевірити законність рішення 23 сесії VІ скликання від 20 грудня 2016 р. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою. Але відповідь має надійти на початку липня. 12 червня відбулися збори мешканців вул.Героїв Небесної Сотні, 6, на яких люди обурювалися й обговорювали пророшенівський дерибан.

– Колись на цьому місці був величезний смітник, – розповідає пан Анатолій, – я його особисто прибрав, а потім ходив до міського голови за дозволом провести озеленення цієї території. Сам розробив план висадки дерев, який було погоджено, потім вирив 22 ямки і посадив у них горіхи, бузок, вишні. Там за 13 років виріс невеличкий садок, а тепер що, пустити його під сокиру? Нехай той Бурий біля свого помешкання і на свої земельній ділянці збудує гараж на 100 метрів. А тут у нас граються діти, відпочивають старші люди. Не потрібно нам перекривати кисень.

«КЛЮЧ» вже писав про встановлені там гаражі, які швидше за все незаконні, то тепер вирішили біля них ще й законних набудувати.

Ініціативна група з вул.Героїв Небесної Сотні, 6 побувала в міського голови, аби розставити крапки над «і». Михайло Сімашкевич пояснив людям свою позицію і повідомив, що має відбутися позачергове засідання земельної комісії.

Голова земельної комісії Валерій Слободян, який, до речі, голосував «за» надання дозволу на розроблення проекту благоустрою та його затвердження, зрозумів, що це звичайнісінька підстава тих, хто це питання протягнув і надав неправдиву інформацію.

– Щоразу на сесію виноситься по 200 земельних питань, – каже Валерій Анатолійович, – і ці питання готують на розгляд комісії, яка не може побувати на кожній земельній ділянці.

Проте люди не збираються мовчки проковтнути і спустити на гальмах цю справу. Наступним скандалом стане виділення земельної ділянки на Південній алеї по вул.Північній, 37. Чомусь депутати вперто ігнорують закони і мораль. Мовляв, не перед моєю домівкою і можливо щось ще можна підзаробити. Але, якщо це питання ще можна зупинити, то на земельну ділянку по вул.Героїв Небесної сотні вже є акт на право власності. То тепер, або людина сама відмовиться від земельної ділянки, або міську раду затаскають по судах. А люди налаштовані рішуче йти до кінця і воювати. Кому потрібен цей скандал?! Можливо, комусь не хочеться спокійно жити.

Теги: земельний скандал, вул.Героїв Небесної Сотні

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.