Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2017

ЛЮДСЬКА ЖОРСТОКІСТЬ СПРИЧИНЯЄ СОБАЧУ ЗЛІСТЬ

собаки-1Днями до редакції зателефонувала Цезалія Василівна. Вона не могла стримати сліз і розпачу. Жінка розповіла про жорстоке поводження із собачками працівників церкви, що на мікрорайоні Жовтневий.

- Я півроку половину пенсії витрачала, щоб виходити викинутих, голодних, напівживих цуценят, - розповідає пані Цезалія. – Тепер вони віджили, полюбили людей і повірили їм. Вони йдуть до рук, нікого не чіпають, а працівники з церкви за велінням священика взяли й між блоками у сильний мороз забили дошками вихід, а там залишилася собачка. Коли вони це робили, решта четверо поховалися під плити перекриття. Завдяки чуйній жінці Тетяні, нам вдалося визволити цих цуценят. Але я впевнена, що на них чекає сумна доля.

Я розумію, що не всі люблять собак, є люди, які постраждали від їхніх укусів, але ж це живі істоти, і не вони винні, що потрапляють на вулицю та кусаються. Люди заводять домашніх улюбленців, собачок, а потім їх викидають на вулицю, де вони безконтрольно множаться, множаться й множаться...

Зрозуміло, голодні собаки злі й намагаються роздобути їжу будь-яким способом. Їх на вулиці ганяють, а вони за це кусають. Потім ці тварини організовуються в зграї і можуть завдавати людям шкоди. Я готова купити потрібні препарати, щоб цих собачок – Білочку, Ненсі, Марточку, Муху й Азочку - фахівці стерилізували. Люди, не піднімайте руку на беззахисних тварин, вони вам нічим не завинили.собаки-3

Як нам стало відомо, Цезалія Василівна за останній час виходила дуже багато тварин, а 160 собачок їй вдалося прилаштувати до людей.

Є й інший бік медалі: мешканці трьох будинків з Індустріальної, 8, 10 і 12 потерпають від собак, які розвели на виробничній базі однієї будівельної кампанії. Пані Алла з жахом розповідає, що вони вже давно втратили спокій, не можуть дітей самих відправити до школи, жінці страшно кудись вийти без супроводу, адже собаки зграєю вискакують і починають кидатися. Жінки збираються компанією, або просять чоловіків супроводжувати, адже неодноразово ті собаки рвали одяг дітям і жінкам. Вони вважають, що за утримання тварин відповідають їхні власники. З одного боку, їх шкода знищувати, з іншого, вони не знають, як далі жити з жахом поруч.

Нині в місті ніхто не займається безпритульними тваринами, їхнє поголів’я ніхто не регулює, знищувати їх теж не можна. Що ж робити, коли на тебе летить зграя псів?

собаки-2Неправда те, що стверджують собаколюби - не чіпаєш пса, і він тебе не зачепить. Сама була свідком, коли парочка мирно йшла і раптом вискочили пси й кинулися на них. Якби не чоловік, який біг їм на допомогу, то незрозуміло, чим би все закінчилося.

Ще один випадок стався з моєю подругою. Вона йшла на роботу і знаючи, що з двору постійно вибігають собаки й намагаються схопити за п’яту, заздалегідь переходила на інший бік вулиці, та боковим зором побачила, як пси напали на дитину з портфелем. Хлопчик ледве не зомлів від переляку і не знав, куди тікати. Моя подруга, забувши про власний страх, кинулася на допомогу дитині. Вона довго не могла оговтатися й переживала, щоб він не почав затинатися.

Із жахом згадую випадок, який багато років тому стався біля стадіону школи №7: собака роздер хлопчика-школяра. У дитини був знятий скальп, порвані ноги, живіт, тулуб, понівечене обличчя. Лікарі видирали її з пащі смерті. Мама багато років намагалася поставити сина на ноги, він пережив не один день болю й жаху, а скільки грошей, безсонних ночей, скільки сліз і горя довелося перенести жінці через людську безвідповідальність - годі й говорити.

Яких тільки схем не застосовували посадовці різних рівнів, аби вирішити собачу проблему, але суспільство в цьому безсиле, бо безвідповідальні особи не дають цього зробити. Не винні й собаки, вони не просилися на світ, і не вони самі себе викинули на вулицю.    

Теги: нам пишуть, собаки-безхатченки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.